آنچه در این مقاله می خوانیم

نجیب ابوکیله قصد دارد طرح تبدیل بیت کوین به پول قانونی در السالوادور را به کنگره ارسال کند. رئیس‌ جمهور السالوادور همچنین به نشانه ی حمایت از بیت کوین، تصویر جدیدی در حساب توییتر خود قرار داده که دارای چشمان لیزری است.

رئیس‌ جمهور السالوادور طرح تبدیل بیت کوین به پول قانونی را به کنگره ارسال می کند

رئیس‌ جمهور السالوادور طرح تبدیل بیت کوین به پول قانونی را به کنگره ارسال می کند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

16 خرداد 1400

نجیب ابوکیله، رئیس‌ جمهور ۳۹ ساله کشور السالوادور، ضمن اعلام حمایت از رمز ارز دیجیتال بیت کوین در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ که در شهر میامی ایالت فلوریدا برگزار شد گفت:((قصد دارم هفته ی آینده طرحی را به کنگره ارسال کنم که به موجب آن، ارز دیجیتال بیت کوین به پول قانونی در السالوادور تبدیل بشود.)) رئیس‌ جمهور السالوادور همچنین افزود که این اقدام در کوتاه مدت باعث اشتغال‌ زایی خواهد شد. نجیب ابوکیله اعلام کرد که السالوادور برای انجام این طرح با کمپانی استرایک که در زمینه ی پرداخت‌ های بیت کوینی فعالیت دارد، همکاری خواهد کرد.

رئیس‌ جمهور السالوادور در توییتر چشمانش را لیزری کرد

نجیب ابوکیله که ۲.۵ میلیون فالوئر در توییتر دارد، به نشانه ی حمایت از ارز دیجیتال بیت کوین، تصویر جدیدی در حساب توییتری خود قرار داده که دارای چشمان لیزری است. لازم به ذکر است که بخشی از مردم کشور السالوادور در قالب برنامه ی ساحل بیت کوین، که در مناطق ساحلی این کشور برگزار شد؛ به رمز ارز های دیجیتال روی آورده‌ اند. جالب است که بدانید ۷۰ درصد از مردم السالوادور، حساب بانکی ندارند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.