آنچه در این مقاله می خوانیم

پرفسور امیلیوس آوگولیس، رئیس دپارتمان حقوق بانکی بین‌ الملل دانشگاه ادینبرا، معتقد است که تلاش دولت‌ ها برای تنظیم مقررات بر اعتبار حوزه ارزهای دیجیتال می‌ افزاید و سوء استفاده مجرمان از رمز ارزهای دیجیتال را دشوارتر می‌ سازد.

رئیس دپارتمان حقوق بانکی بین‌الملل دانشگاه ادینبرا: قوانین سخت‌گیرانه به نفع صنایع ارز دیجیتال است

رئیس دپارتمان حقوق بانکی بین‌الملل دانشگاه ادینبرا: قوانین سخت‌گیرانه به نفع صنایع ارز دیجیتال است

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

8 تیر 1400

پرفسور امیلیوس آوگولیس، رئیس دپارتمان حقوق بانکی بین‌ الملل دانشگاه ادینبرا، معتقد است که مقررات سختگیرانه‌ تر برای صنایع رمز ارزهای دیجیتال، در بلند مدت به نفع این حوزه خواهد بود. پرفسور امیلیوس آوگولیس همچنین خاطر نشان کرد که تلاش دولت‌ ها برای تنظیم مقررات بر اعتبار این حوزه می‌ افزاید و سوء استفاده مجرمان از رمز ارزهای دیجیتال را دشوارتر می‌ سازد.

نگاهی دقیق‌تر به صحبت های پرفسور امیلیوس آوگولیس

پرفسور امیلیوس آوگولیس در ادامه صحبت های خود اظهار کرد که تنظیم مقررات در کوتاه مدت شاید بد به نظر برسد زیرا باعث افت قیمت‌ ها می‌ شود ولی در بلند مدت فعالیت‌ های مجرمانه را از بین خواهد برد و مقبولیت رمز ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت جایگزین، بین کاربران بیشتر می‌ شود. رئیس دپارتمان حقوق بانکی بین‌ الملل دانشگاه ادینبرا همچنین معتقد است که روند رو به رشد رمز ارزهای دیجیتال ادامه می‌ یابد و مردم بیشتری در سراسر جهان از آنها استفاده خواهند نمود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.