آنچه در این مقاله می خوانیم

نیخیل راتی، مدیر اجرایی مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا (FCA)، در جریان یک نشست وبیناری اعلام کرد که این نهاد یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال با هزینه ۱۱ میلیون پوند راه‌اندازی کرده است تا به مردم درباره سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هشدار دهد.

راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی ۱۱ میلیون پوندی توسط مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا علیه ارزهای دیجیتال

راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی ۱۱ میلیون پوندی توسط مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا علیه ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

25 تیر 1400

مرجع راهبرد امور مالی کشور بریتانیا (FCA)، به تازگی یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال با هزینه ۱۱ میلیون پوند راه‌اندازی کرده است تا به مردم درباره سرمایه‌گذاری در رمز ارزهای دیجیتال هشدار دهد. نیخیل راتی، مدیر اجرایی FCA، روز پنجشنبه و در جریان یک نشست وبیناری این خبر را اعلام کرد و در ادامه اظهار کرد که این نهاد نظارتی، در حال راه‌اندازی یک صندوق برای تأمین مالی کمپین خود می‌باشد و دلیل این اقدامات هم نگرانی آن‌ها دررابطه با افزایش پذیرش سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال توسط جوانان بریتانیایی عنوان کرد.

نگاهی به ادامه صحبت‌های مدیر اجرایی FCA

نیخیل راتی، مدیر اجرایی FCA، در ادامه عنوان کرد به دلیل اینکه افراد ۱۸ تا ۳۰ سال بیش‌تر از رسانه‌های اجتماعی تاثیر می‌پذیرند، این کمپین تبلیغاتی دیجیتال راه‌اندازی شد تا به آنان درباره رمز ارزهای دیجیتال هشدار دهند. نیخیل راتی در پایان صحبت‌های خود گفت که بیش‌تر این افراد، سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال را به چشم سرگرمی می‌بینند و خطرات فاحشی در کمین افراد است و از همین رو، سرمایه‌گذاران باید آمادگی لازم برای از دست دادن تمام دارایی خود را داشته باشند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.