آنچه در این مقاله می خوانیم

کوین بیس که یکی از محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال است، تصمیم دارد با راه اندازی بازار NFT قابلیت های خود را گسترده تر کند.

راه اندازی بازار NFT در صرافی کوین بیس

راه اندازی بازار NFT در صرافی کوین بیس

زمان مطالعه: 1 دقیقه

21 مهر 1400

از زمان ظهور ارز های رمزنگاری شده، دروازه ای از ایده ها و فناوری های خلاقانه به روی جهان باز شده است. یکی از این ایده ها عرصه NFT است که به سرعت میان جوامع گوناگون محبوب شده. راه اندازی بازار NFT در صرافی کوین بیس نشان می دهد این صرافی بزگ نمی خواهد از بازار داغ NFT  جا بماند. به همین دلیل کوین بیس امروز اعلام کرد در حال راه اندازی بازار NFT اختصاصی خود می باشد. این بازار قرار است با نام تجاری Coinbase NFT به صرافی کوین بیس اضافه بشود که طبق گفته مدیرعامل این صرافی با رابطی کاربر پسند در اختیار عموم قرار می گیرد. راه اندازی بازار NFT در صرافی کوین بیس به کاربران این امکان را می دهد کلکسیون دیجیتالی خود را در کوین بیس به فروش بگذارند.

معرفی بازار Coinbase NFT

صرافی ارزهای دیجیتال روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد بازاری را راه اندازی کند که به کاربران اجازه دهد به خرید و فروش، ضرب و جمع آوری NFT  های مبتنی بر اتریوم بپردازند. برای کسب دانش درمورد این حوزه می توانید به مقاله توکن غیر قابل معاوضه یا NFT چیست؟ مراجعه نمایید.

کوین بیس درباره بازار جدیدی که قرار است به قابلیت هایش اضافه شود در صفحه توییتر خود نوشته:

« اگر تا این لحظه به دنبال فعالیت در حوزه NFT بوده اید اما رابط کاربری مناسبی پیدا نکرده اید، به شما وعده می دهیم بازار Coinbase NFT، خرید و فروش توکن های غیر مثلی و دیگر فعالیت ها در این زمینه را با رابط کاربری بسیار ساده ای در اختیار شما می گذارد. این بازار به شما کمک می کند به راحتی کلکسیون خود را به نمایش گذاشته و یا به خرید Non-fungible token های دیگر بپردازید.»

بر اساس گزارش DappRadar، شرکتی که داده های برنامه های کاربردی مبتنی بر رمزنگاری را ردیابی می کند، بازار NFT در سه ماهه سوم سال 2021 از 10 میلیارد دلار عبور کرده است. شاید به همین خاطر است که اکثر پلتفرم های محبوب تمایل دارند در این عرصه ورود کنند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.