آنچه در این مقاله می خوانیم

رشد چشمگیر بازار کریپتو و به دنبال آن دستاور  2/7 تریلیون دلاری  این بازار توجه بسیاری از مسئولین و سازمان‌ها را جهت سرمایه‌گذاری جلب کرده است.

رشد چشمگیر بازار کریپتو

رشد چشمگیر بازار کریپتو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

18 آبان 1400

رشد چشمگیر بازار کریپتو و به دنبال آن دستاور  2/7 تریلیون دلاری  این بازار توجه بسیاری از مسئولین و سازمان‌ها را جهت سرمایه‌گذاری جلب کرده است.

جذب سرمایه برای کاهش ریسک‌پذیری

در محدوده‌ی زمانی فعلی ریسک و خطرپذیری سرمایه‌گذاری بیشتر سمت مدیرانی است که هنوز نتوانسته‌اند سرمایه و دارایی‌های خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند چرا که رشد و گسترش بازار کریپتو می‌تواند باعث افزایش سرمایه و کاهش ریسک سرمایه گذاری سازمان‌ها و افراد جزء شود.

تحلیل بازار

به گفته‌ی مایک مک گلدن استراژتیست ارشد بلومبرگ ( بلومبرگ یک رسانه‌ی چند ملیتی بزرگ در ایالات متحده‌ آمریکا است.)

اگر چه بازار کریپتو دارای نوسانات بسیار زیادی نسبت به بازار سرمایه گذاری سنتی است  اما به نظر می‌رسد که این بازار با وجود چنین نوساناتی می‌تواند با تمرکز برروی فروش رمز ارزهای نظیر: بیت کوین، اتریوم و… پاسخگوی نیاز کاربران باشد و در عین حال منجربه جذب بسیاری از سرمایه گذاران و کاربران جدید برای افزایش حجم مبادلات و سرمایه در جهت افزایش دارایی‌های بازار شود اما مدیران و سرمایه گذاران باید بدانند که استراتژی‌های بازارهای سنتی نمی‌تواند کارایی در بازار کریپتو داشته باشد چرا که پایبندی به شرایط سرمایه گذاری و حفظ سرمایه 40 _ 60 در این بازار دیگر کافی نیست و مشتریان باید به راهکارهای جدیدی برای حفظ سرمایه و از همه مهمتر با احاطه به استراتژی‌های مبادله، خرید و فروش در بازار کریپتو تلاش در افزایش رشد سهام خود و کاهش ریسک مبادلات کنند.

شکست بیت کوین

همانطورکه کوین تلگراف گزارش کرده است مایک مک گلدن در اوایل ماه اکتبر در توییتی از مراحل اولیه شکست بیت کوین در سه ماه‌ی چهارم سال 2021 خبر داده بود همچنین او نیز ادعا کرده بود بیت کوین در 5000 دلار به احتمال زیاد حمایت خواهد شد و دوباره حرکت صعودی خود را در پیش خواهد گرفت. یکی از بزرگترین تحلیل‌های مایک مک گلدن رسیدن قیمت بیت کوین به 100000 دلار در سال 2021 است . در خبری که از تحلیل داده‌های کوین مارکت بدست آمده است نیز احتمال اصلاح قیمت بیت کوین تا 67 هزار دلار نیز وجود دارد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.