آنچه در این مقاله می خوانیم

در گزارش فایننشال تایمز عنوان شده است اشخاصی که قصد شستن سودهای غیرقانونی را دارند، برای مدت‌ ها بیت کوین گزینه اصلی بود؛ اما حالا با مطرح شدن پرایوسی کوین مونرو، تبهکاران می‌ توانند بی هیچ ردپایی پول‌ های کثیف را ناپدید کنند.

روزنامه فایننشال تایمز: تبهکاران سایبری پرایوسی کوین مونرو را به بیت کوین ترجیح می‌ دهند

روزنامه فایننشال تایمز: تبهکاران سایبری پرایوسی کوین مونرو را به بیت کوین ترجیح می‌ دهند

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

5 تیر 1400

روزنامه فایننشال تایمز، امروز در گزارشی به بررسی رمز ارز دیجیتال مونرو و محبوبیت آن در بین مجرمان اینترنتی پرداخته است. در این گزارش گفته شده است که برای کسانی که قصد شستن سودهای غیرقانونی خود را دارند، برای مدت‌ ها بیت کوین گزینه اصلی بوده؛ اما حالا با مطرح شدن بیش از پیش پرایوسی کوین مونرو، تبهکاران می‌ توانند بی هیچ ردپایی پول‌ های کثیف را ناپدید کنند.

نگاهی دقیق تر به گزارش فایننشال تایمز

در گزارش فایننشال تایمز عنوان شده است که تبهکاران روز به روز علاقه بیشتری به پرایوسی کوین مونرو پیدا می‌ کنند، چراکه این کوین برای پنهان سازی مبدا، مقصد و مبلغ مبادله طراحی شده است و هیچ ردپایی به جای نمی‌ گذارد. روزنامه فایننشال تایمز در گزارش خود با متخصصان امنیت سایبری گفتگو کرده است و آن‌ ها نیز می‌ گویند که مهاجمین باج افزاری، حالا با درس گرفتن از اشتباهات قبل، دیگر از بیت کوین استفاده نمی‌ کنند و به مونرو علاقمند شده‌ اند. دکتر تام رابینسون، دانشمند حوزه بلاک‌ چین هم به این روزنامه گفته است که بسیاری از بازارها در دارک وب که قاچاق اسلحه و مواد مخدر در آن‌ ها صورت می‌ پذیرد، حالا دیگر فقط مونرو را می‌ پذیرند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.