آنچه در این مقاله می خوانیم

روسیه می‌گوید داده‌ها نشان می دهد که خرده فروشان در بازار تجهیزات ماینینگ کریپتو به دنبال خرید دستگاه های جدید یا دست دوم هستند.

روسیه از افزایش میزان تقاضا برای خرید تجهیزات دستگاه های استخراج می‌گوید

روسیه از افزایش میزان تقاضا برای خرید تجهیزات دستگاه های استخراج می‌گوید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

30 آذر 1400

روسیه می‌گوید داده‌ها نشان می دهد که خرده فروشان در بازار تجهیزات ماینینگ کریپتو در روسیه به دنبال خرید دستگاه های جدید یا دست دوم و یا تجهیزات این دستگاه ها هستند.

کانون توجهات یکسال در روسیه

افزایش تقاضا برای خرید ماشین های Aslc در کانون توجهات بوده است و به طور تصاعدی چند برابر افزایش یافته است این در حالی است که عرضه ی قطعات لازم برای استخراج کاهش یافته  و در نتیجه منجر به افزایش قیمت شده است.

ماینرها و افزایش خرید و فروش در روسیه

ماینرهای کریپتو دراین کشور به دنبال افزایش قدرت محاسباتی هستند . یک برنامه‌ی تجاری روسی گزارش داده است که خرده فروشان آنلاین تقاضای فزآینده‌ای برای ماشین آلات استخراج به شکل دست دوم داشته اند، جستجوی عبارت خرید دستگاه استخراج بیت کوین نو و دست دوم در سایت های روسی نسبت به سال قبل ۱۴% افزایش داشته است و از زمان عرضه این دستگاه ها ۱۳ برابر شده است .

مخالفت بانک مرکزی با توسعه ارزهای دیجیتال

این افزایش تقاضا در شرایطی است که بانک مرکزی این کشور بازار کریپتو و ارزهای معاملاتی در آن را قبول نکرد و حمایت نمی کند زیرا بانک مرکزی این کشور در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرده است که ارزهای دیجیتال را به علت نوسانات شدید تاکید برای ورود به کشور بسیار در تلاش است، بحث دولت و بانک مرکزی برای تاکید و حمایت از این بازار همچنان یکی از مهمترین خبر هایاین کشور است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.