آنچه در این مقاله می خوانیم

سعید محمد، نامزد احتمالی دوره جدید ریاست جمهوری اسلامی ایران درباره تولید رمز ارز ملی صحبت کرد.

ساخت رمز ارز ایرانی در دستور کار دولت بعدی

ساخت رمز ارز ایرانی در دستور کار دولت بعدی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

21 اردیبهشت 1400

سعید محمد، از نامزد های ریاست جمهوری در دوره جدید انتخابات ایران ابراز امیدواری کرد که میتوان به سادگی با استفاده از رمز ارزها (ارزهای دیجیتال) به ورود ارز به کشور کمک کرد. سعید محمد که یکی از نامزد های احتمالی دوره جدید ریاست جمهوری اسلامی ایران است گفت:

خودروسازی یکی از مشکلات است، البته سخت‌تر از ساخت موشک و تأسیسات اتمی و … نبود؛ مشکل خودروسازی در تفکر مدیریتی حاکم است، کسی نگران این نباشد که ما توان ساخت خودروی خوب نداریم. مگر کره‌ای‌ها و چینی‌ها چه چیزی بیشتر از ما دارند؟ این صنعت در کشور ما امروز بومی شده است. اگر مدیریت اصلاح شود خودروسازی هم اصلاح خواهد شد و نیازی هم به ورود نظامیان نیست.

بازار نیوز

سعید محمد در بخش دیگری از سخنان خود ضمن بیان چند نکته درباره صنعت خودروسازی و مافیای آن اعلام کرد که رمز ارزها، پدیده ای نوظهور هستند و میتوانند برای کشور ارز آوری و سود آوری قابل قبولی داشته باشند. چه در موضوع ماینینگ و چه در موضوعات مربوط به خرید و فروش، دولت میبایست راهکار ها و فضای قانونی مناسب را جهت فعالیت علاقمندان ایجاد نماید.

محمد علاوه بر این موضوعات، به لزوم کاهش موانع تولید و استخراج رمز ارزها اشاره کرد و ادامه داد:

رمز ارز‌ها می‌تواند در تحریم‌ها و ارزآوری به جمهوری اسلامی کمک کند. دولت باید قوانین و چارچوب مشخص آن را طراحی کند. برنامه ما این است که رمز ارز ایرانی را تولید و در عرصه جهانی عرضه کنیم. ریسک‌های آن را هم برای مالکین و هم کشور‌های طرف معامله کاهش خواهیم داد.  

بازار نیوز

امیدواریم که در آینده ای نزدیک و با انتخاب دولت جدید، شاهد رشد و پیشرفت هرچه بیشتر رمز ارزها در کشور بوده و این صنعت مهم و سودآور را در بالاترین قله های موفقیت در کشورمان ببینیم.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.