آنچه در این مقاله می خوانیم

سازمان نظارت مالی نروژ در بیانیه ای عنوان کرد که ارزهای دیجیتال تاکنون به درستی مورد نظارت قرار نگرفته است و جز در بحث پولشویی، هیچ نظارت دیگری بر این صنعت وجود ندارد و بر حمایت از سرمایه‌ گذاران تاکید کرد.

سازمان نظارت مالی نروژ خواهان نظارت بیشتر بر بازار رمز ارزهای دیجیتال شد

سازمان نظارت مالی نروژ خواهان نظارت بیشتر بر بازار رمز ارزهای دیجیتال شد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

5 تیر 1400

سازمان نظارت مالی نروژ یا همان Finanstilsynet، امروز و در بحبوحه سقوط بازار کریپتو، به سرمایه‌ گذاران رمز ارزهای دیجیتال هشدار داد که این بخش تاکنون به درستی مورد نظارت قرار نگرفته است. این نهاد در بیانیه خود عنوان کرد که جز در بحث پولشویی، هیچ نظارت دیگری بر این صنعت وجود ندارد و بر لزوم حمایت از سرمایه‌ گذاران تاکید کرد.

نگاهی دقیق تر به بیانیه سازمان نظارت مالی نروژ

ناظر بازارهای مالی نروژ در ادامه بیانیه خود به بحث خطرات عمده مرتبط با تجارت رمز ارزهای دیجیتال، مثل کلاهبرداری و نوسانات شدید قیمتی پرداخت. این نهاد همچنین معتقد است که قیمت‌ گذاری رمز ارزهای دیجیتال در بسیاری از موارد هیچ شفافیتی ندارد. سازمان نظارت مالی نروژ در پایان، با اشاره به لزوم تهیه قوانینی برای حمایت از سرمایه گذاران، به مردم هشدار داد تا زمان تصویب و اجرایی شدن قوانین ذکر شده، افراد قبل از سرمایه‌ گذاری تمام خطرات قابل ملاحظه ای که رمز ارزهای دیجیتال با خود به همراه دارند را در نظر بگیرند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.