آنچه در این مقاله می خوانیم

 کمپانی سامسونگ در تلاش است که تلویزیون های هوشمند نسل آینده خود را به یک پلتفرم معاملاتی ارز های دیجیتال داخلی مجهز کند.

سامسونگ پلتفرم NFT را برای تلویزیون های هوشمند خود راه اندازی خواهد کرد.

سامسونگ پلتفرم NFT را برای تلویزیون های هوشمند خود راه اندازی خواهد کرد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

16 دی 1400

 کمپانی بزرگ لوازم الکتریکی جهان سامسونگ در تلاش است که تلویزیون های هوشمند نسل آینده خود را به یک پلتفرم معاملاتی ارز های دیجیتال داخلی مجهز کند.

این کمپانی در تلاش است که این امکان را برای کاربران فراهم کتد تا  توکن های غیر قابل تعویض و غیرمثلی را توسط این نسل از تلویزون‌های هوشمند خریداری کنند و به طور کلی به شکل آنلاین در بازار سرمایه قرار گیرند.

پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در تلویزیون‌های هوشمند

غول فناوری کره جنوبی تلویزیون های هوشمند جدیدی را با پلتفرمNFT  طراحی و به بازار عرضه خواهد کرد که نسل جدید تلویزیون های موجود در بازار خواهد بود. امروزه با توجه به گسترش بازار ارز های دیجیتال افزایش خرید و فروش و همچنین افزایش کاربران این بازار کمپانی های بسیار بزرگ جهان در تلاش هستند که با تجهیز کردن تولیدات خود به پلتفرم‌های معاملاتی این امکان را برای کاربران فراهم کنند که به صورت آنلاین و در همه جا بتوانند در این بازار حضور فعال داشته باشند.

برنامه‌ی کمپانی سامسونگ برای حضور در صنعت ارزهای دیجیتال

کمپانی سامسونگ چندی پیش مدعی شده است که با افزایش تقاضا برایNFT نیاز به راه حلی برای چشم انداز آینده این صنعت و انتقال و ارتباط آن با زندگی اجتماعی مردم  وجود دارد در همین راستا این کمپانی قصد دارد که در سال ۲۰۲۲ اولین نسل این نوع تلویزیون های هوشمند را به شکل آزمایشی طراحی و به بازار عرضه کند .

سامسونگ قول داده است که کیفیت تصویر و امکانات تلویزیون ها تغییری نداشته باشد و تنها صرفاً یک برنامه جانبی هوشمند در قالب یک آیکون اضافه به برنامه های این نسل از تلویزیون ها افزوده شود این کمپانی اعلام کرده است که در آینده ای نه چندان دور به فکر طراحی و افزودن فناوری نوظهور متاورس هم خواهد بود و برای آن نیز برنامه ریزی خواهد کرد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.