آنچه در این مقاله می خوانیم

در نتیجه روند حاصل از سیاست‌ های سختگیرانه دولت چین در قبال ارزهای دیجیتال و قطع برق مراکز استخراج بیت کوین و بر اساس داده‌ های ارائه شده از سوی وب سایت بی‌ تی‌ سی در حال حاضر سختی استخراج بیت کوین ۱۱.۸ درصد کاهش یافته است.

سختی استخراج بیت کوین در نتیجه اقدامات دولت چین بیش از ۱۱ درصد کاهش یافت

سختی استخراج بیت کوین در نتیجه اقدامات دولت چین بیش از ۱۱ درصد کاهش یافت

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

3 تیر 1400

بر اساس داده‌ های ارائه شده از سوی وب سایت تحلیلی بی‌ تی‌ سی در حال حاضر سختی استخراج یا همان ماینینگ بیت کوین ۱۱.۸ درصد کاهش یافته است. در نتیجه چنین روندی که حاصل از سیاست‌ های سختگیرانه دولت چین در قبال رمز ارزهای دیجیتال و قطع برق مراکز استخراج بیت کوین رخ داده، پیدا کردن و اضافه کردن بلاک‌ های جدید به بلاک‌ چین بیت کوین آسان‌ تر از قبل خواهد شد.

نگاهی دقیق به داده های وب سایت بی تی سی

داده‌ های ارائه شده از سوی بی‌ تی‌ سی دات کام می‌ گویند که دشواری استخراج طی یک ماه اخیر از ۲۵.۰۴۶ تریلیون واحد به ۱۹.۹۳۲ تریلیون واحد کاهش یافته است. شبکه بیت کوین در روزهای ۶ ژوئن و ۳۰ ماه مه سال جاری میلادی، دو سقوط چشمگیر ۵.۳ و ۱۵.۹ درصدی را تجربه کرد. داده‌ های تاریخی نشان می‌ دهند، آخرین باری که این شبکه سه تعدیل پیاپی را تجربه کرده در میانه مارپیچ مرگ در دسامبر ۲۰۱۸ بود که در نتیجه خاموش شدن دستگاه‌ های ماینینگ به صورت گسترده توسط ماینرها، به دلیل ریزش قیمت بیت کوین رخ داد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.