آنچه در این مقاله می خوانیم

مایک تایسون در توییتر خود اعلام کرد که قصد دارد بر روی سولانا سرمایه گذاری کند وی بر این باور است سولانا به زودی می‌تواند از اتریوم پیشی بگیرد .

سرمایه گذاری قهرمان بوکس جهان در سولانا

سرمایه گذاری قهرمان بوکس جهان در سولانا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

25 دی 1400

مایک تایسون قهرمان سابق بوکس سنگین وزن جهان در توییتر خود اعلام کرد که قصد دارد بر روی سولانا سرمایه گذاری کند وی بر این باور است سولانا به زودی می‌تواند از اتریوم پیشی بگیرد .

سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال

 این قهرمان سابق بوکس جهان چندی پیش در توییتر خود در قالب یک نظرسنجی از دنبال کنندگان خود خواسته بود تا بین چندین ارز بالاخص سولانا و اتریوم نظرات خود را به اشتراک بگذارند وی همچنین علاوه بر انتشار سرمایه گذارای کلان خود بر روی اتریوم شروع به تبلیغ Drenm یکی از توکن‌های ERC_20 کرده است وی ادعا می کند این توکن می تواند یک انقلاب عظیم در جامعه ایجاد کند و بسیاری از مسائل مربوط به سلامت روان جامعه را تسهیل بخشد.

بزرگترین بوکسور جهان در دنیای ارزهای دیجیتال

 بوکسور معروف جهان همچنین یک توکن غیر قابل تعویض کاتالینا بلاک چین سولانا را تضمین کرده است به گزارش سیاست خبری U_Today مایک تایسون چند ماه پیش در توییتر خود بین ‌چند ارز سولانا اتریوم و بیت کوین یک نظرسنجی قرار داده بود که با توجه به استقبال بسیار زیاد از سولانا و حمایت شدید دنبال‌کنندگانش از توکن سولانا به این نتیجه رسید که  به زودی این ارز می تواند نسبت به اتریوم و بیت کوین رشد و توسعه داشته باشد .

پیش‌بینی تحلیلگران

در چند ماه گذشته بسیاری از تحلیل کنندگان بزرگ جهان از جمله تحلیلگران ارشد بانک جی پی مورگان اعلام کرده‌اند که اگه اتریوم سیاست های خود را تغییر نداده و شبکه‌ی ارائه ارزی خود را ارتقا ندهد افزایش کارمزد می‌تواند منجر به کاهش استقبال سرمایه‌گذاران  از این ارز دیجیتال مهم بازار کریپتو شود.

آینده‌ی سرمایه‌گذاری

سولانا در رقابت بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر بسیار روند صعودی داشته و با استقبال بسیار زیاد سرمایه گذاران همراه بوده است پیش بینی می شود که به زودی این ارز جدید بازار ارزهای دیجیتال به یکی از مهمترین رقبای عظیم ارزهای  بیت کوین و اتریوم تبدیل شود.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.