آنچه در این مقاله می خوانیم

موج ورود سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور همزمان با رشد بازار کریپتو در سال 2021 بسیار افزایش یافته است و منجربه رشد سرمایه در این بازار شده است.

سلبریتی ها در بازار کریپتو

سلبریتی ها در بازار کریپتو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

29 آذر 1400

موج ورود سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور همزمان با رشد بازار کریپتو در سال 2021 بسیار افزایش یافته است.گسترش بازار ارزهای دیجیتال و رشد آن منجربه جلب شدن توجه سلبریتی ها و حتی سیاستمداران بسیار برجسته ا‌ی از بازیگران تا خوانندگان یا بازیکنان فوتبال را به این صنعت در حال رشد جلب کرده است.

کریپتو در سال  2021

کریپتو در سال 2021 توانست قدرت خود را افزایش دهد و کانون توجهات را به خود جلب کند به جرائت می‌توان گفت  این بازار بالاترین آمار پیام ها در اپلیکیشن های پرطرفدار نظیر: توییتر را به خود اختصاص داده  است. در این یکسال کریپتو رشد بسیار زیاد خود را  در بیشتر موارد مدیون حمایت و یا حتی حاشیه های بوده است که توسط سلبریتی ها و شبکه های مجازی گسترش پیدا کرده و منجربه  افزایش حمایت و یا دیده شدن ارزهایی که حتی زمانی ارزش خاصی هم نداشتند شده است.

جریان های اصلی بازار کریپتو

یکی از مهمترین بسترسازی ها در تبدیل شدن جریان های فرعی به جریان اصلی در بازار کریپتو  نظیر: بیت کوین و حتی میم کوین هایی نظیر: شیبا و دوج کوین را می توان  از دستاورد های بسیار بزرگ حضور چهره ها در میدان این بازار دانست.

حضور افراد سیاسی در میدان بازار کریپتو

تحلیل ها نشان می دهد که در سال 2021 هجوم اینفلوئنسرها  و افراد سیاسی و دولتی از هر زمان دیگری بیشتر بوده است . در تمام طول مسیر رشد این صنعت حمایت بسیاری  از کشورها و دولت ها از ارزهای بخصوص مانند کشور السالوادور از بیت کوین توانسته جرقه ای در بازار ارزهای دیجیتال باشد.، در سال گذشته بسیاری از هنرمندان و چهره های مشهور با طراحی و عرضه‌ی توکن‌های خود یا فروش محصولات هنری خود که مبتنی بر ارزهای دیجیتال بود موج ارتقا و رشد دیگری را برای این بازار رقم زدند. انتظار می رود که در سال جدید نیز این سیر ورود به سیستم بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه داشته باشد و حمایت سلبریتی ها منجربه افزایش رشد سایر حوزه های منتهی به این صنعت از جمله متاورس نیز شود.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.