آنچه در این مقاله می خوانیم

سینتیا لومیس، سناتور ایالت وایومینگ در گفت‌ و گو با خبرگزاری فاکس بیزینس عنوان کرد که از افت قیمت بیت کوین بسیار هیجان زده شده و منتظر است تا با کمی عقب‌ نشینی بیشتر قیمتی، بیت کوین بیشتری خریداری کند.

سناتور آمریکایی: از افت قیمت بیت کوین هیجان زده‌ هستم

سناتور آمریکایی: از افت قیمت بیت کوین هیجان زده‌ هستم

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

4 تیر 1400

سینتیا لومیس، سناتور آمریکایی در گفت‌ و گو با خبرگزاری فاکس بیزینس عنوان کرد که از افت قیمت بیت کوین بسیار هیجان زده شده و منتظر است تا با کمی افت بیشتر قیمت، بیت کوین بیشتری خریداری کند. این سناتور ایالت وایومینگ معتقد است که بیت کوین منبع سرمایه گذاری بسیار خوبی می باشد. این در حالی است که چندی پیش سناتور الیزابت وارن، حمله نسبتاً تندی به بیت کوین و سایر رمز ارزهای دیجیتال کرد.

نگاهی دقیق تر به صحبت های سناتور سینتیا لومیس

سناتور سینتیا لومیس همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا از قانون گذاری برای بیت کوین استقبال می‌کند یا خیر، اظهار کرد:

بله، زمین بازی باید برابر باشد.

سینتیا لومیس، سناتور ایالت وایومینگ

این سناتور ایالت وایومینگ در ادامه عنوان کرد از قوانینی حمایت می‌ کند که تا حد امکان ساده و آسان باشند. وی همچنین بیان کرد که باید از قوانین محدود کننده پرهیز کرد، چراکه باعث از بین رفتن نوآوری‌ ها می‌ شود. لازم به ذکر است که این سناتور، سال گذشته فاش کرده بود که یکی از طرفداران و هولدرهای بیت کوین می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.