آنچه در این مقاله می خوانیم

روی بلانت، سناتور آمریکایی در گفت‌ و گو با خبرگزاری ان‌ بی‌ سی نیوز گفت:((ما و کشورهای دیگر هنوز نتوانسته‌ ایم نحوه ی ردیابی کردن ارزهای دیجیتال را بفهمیم)) و از اقدامات مجلس سنا درباره ی مشکلات دولت در این رابطه خبر داد.

سناتور آمریکایی از غیرقابل ردیابی بودن رمز ارزهای دیجیتال انتقاد کرد

سناتور آمریکایی از غیرقابل ردیابی بودن رمز ارزهای دیجیتال انتقاد کرد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

18 خرداد 1400

بعد از خبر جیم سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره ی موضوع صحبت های جو بایدن در نشست گروه ۷، این بار روی بلانت، سناتور مشهور مجلس سنای آمریکا، در مصاحبه ای از غیرقابل ردیابی بودن رمز ارزهای دیجیتال انتقاد کرد.

نگاهی به مصاحبه ی روی بلانت درباره رمز ارزهای دیجیتال

روی بلانت، سناتور آمریکایی در گفت‌ و گو با خبرگزاری ان‌ بی‌ سی نیوز اقدامات مجلس سنا درباره ی مشکلات دولت، در راستای مبارزه با حملات باج افزاری و نقش رمز ارز های دیجیتال در این اقدامات تبهکارانه را توضیح داد. این سناتور آمریکایی با اشاره به اینکه به دنبال اجباری کردن گزارش حملات باج افزاری است، اعلام کرد که این حملات در یک دهه گذشته فراگیر شده‌ اند و رمز ارزهای دیجیتال نیز در پشت صحنه همه آن ها حضور دارند. بلانت در ادامه با اشاره به غیرقابل ردیابی بودن حملات باج افزاری، عنوان کرد که حتی نمی‌ توان باج های پرداخت شده به آن‌ ها را هم ردیابی نمود. این سناتور آمریکایی در پایان صحبت های خود گفت:((ما و کشورهای دیگر هنوز نتوانسته‌ ایم نحوه ی ردیابی کردن ارزهای دیجیتال را بفهمیم و این یعنی که باید کارهای بیشتری در این زمینه انجام دهیم.))

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.