آنچه در این مقاله می خوانیم

سناتور آمریکایی در مورد کریپتو می‌گوید ما به یک راه حل واقعی نیاز داریم تا سیستم مالی را برای همه نه فقط برای ثروتمندان کارآمد کنیم .

سناتور آمریکایی: کریپتو در سال 2022 قوانین جدیدی خواهد داشت

سناتور آمریکایی: کریپتو در سال 2022 قوانین جدیدی خواهد داشت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

10 دی 1400

سناتور آمریکایی در مورد کریپتو می‌گوید ما به یک راه حل واقعی نیاز داریم تا سیستم مالی را برای همه نه فقط برای ثروتمندان کارآمد کنیم .

الیزابت وارن سناتور ارشد آمریکا

سناتور ایالات متحده آمریکا الیزابت وارن می گوید که ارزهای دیجیتال بسیار تاثیر گذار در سیستم مالی کشور هستند او با تاکید بر اینکه ما برای کنترل و بهبود عملکرد سیستم مالی نیاز به یک برنامه جامع  داریم که نه تنها برای ثروتمندان بلکه برای تمام فعالان در این بازار موثر واقع شود چرا که امروزه تمرکز بر بیت کوین بسیار بیشتر از دلار می باشد.

قوانین تکراری برای نظارت بیشتر

این در حالی است که ایالات متحده آمریکا چند روز پیش قوانین سختگیرانه‌ای را برای کنترل و دریافت مالیات از فعالان این بازار تصویب و اجرایی شود. بانک مرکزی این کشور بر این باور است که علت اصلی بی‌ثباتی سیستم مالی کشور به دلیل افزایش و نبود یک سیستم نظارتی در این بازار است که موجب افزایش بدون دلیل برخی از رمز ارزها نظیر بیت کوین شده است.

بانک مرکزی آمریکا بیت کوین علت اصلی بی‌ثباتی مالی

گفتنی است که پیش تر نیز جروم پاول رئیس فدرال رزرو اعلام کرده بود که قانون های تصویب شده در جهت کنترل و نظم بخشی به بازار ارزهای دیجیتال می‌باشند وی با اشاره به اینکه هدف ما تنها نظارت است با تصویب قانون دریافت مالیات موافقت کرده بود او علت اصلی بی‌ثباتی مال در سستم نظارتی آمریکا را نبود قوانین تنظیمی بر بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال بیان کرده بود.

پیشنهاد سناتور ارشد ایالات متحده آمریکا

 الیزابت وارن در مورد ارزهای  دیجیتالی نظیر بیت کوین و قرارگیری آن ها به عنوان مبانی اصلی معاملات این گونه می گوید که صنعت کریپتو می‌تواند مسیر بسیار بزرگی برای مالکیت مالی باشد و بیشتر از دلار مورد توجه قرار گبیرد وی در ادامه افزود ما به راه‌حل واقعی نیاز داریم تا سیستم مالی را برای همه و نه فقط برای ثروتمندان کارآمد کنیم.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.