آنچه در این مقاله می خوانیم

تد کروز، سناتور آمریکایی اهل تگزاس در مصاحبه با خبرگزاری فاکس نیوز، عنوان کرد که به عقیده او، بیت کوین با پذیرش گسترده ی مردم روبرو شده است؛ چراکه مردم در مورد رشد تورم و بودجه ی پیشنهادی دولت بایدن نگران هستند.

سناتور تگزاس اعلام کرد که مردم آمریکا به دلیل تورم به بیت کوین روی خواهند آورد

سناتور تگزاس اعلام کرد که مردم آمریکا به دلیل تورم به بیت کوین روی خواهند آورد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

22 خرداد 1400

بعد از خبر حمله تند سناتور الیزابت وارن به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، این بار یکی دیگر از سناتور های مجلس سنای ایالات متحده ی آمریکا، در مصاحبه ی اخیر خود از بیت کوین و بازار کریپتو حمایت کرده و اعلام کرده است که مردم به زودی به این بازار جذاب روی می آورند. این خبر تاییدی بر دودستگی سناتور های آمریکایی، در قبال ارزهای دیجیتال می باشد.

نگاهی به صحبت های سناتور تد کروز


تد کروز، سناتور تگزاس در مجلس سنای آمریکا، در شبکه فاکس نیوز حضور یافت و در مورد بیت کوین به گفت و گو پرداخت. وی عنوان کرد که به عقیده او، بیت کوین با پذیرش گسترده ی مردم روبرو شده است؛ چراکه مردم در مورد رشد تورم و بودجه ی پیشنهادی دولت بایدن نگران هستند. وی همچنین در ادامه اظهار کرد:

من فکر می‌ کنم اینکه مردم به بیت کوین روی می‌ آورند، تا حدودی به خاطر آن است که ما در آستانه ی یک بحران تورم قرار داریم و جو بایدن پیشنهاد اختصاص بودجه ۷ تریلیون دلاری را ارائه کرده است.

تد کروز، سناتور تگزاس

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.