آنچه در این مقاله می خوانیم

شرکت تسلا یکی از کمپانی های خودروسازی محبوب و خاص است که با سرمایه گذاری در بیت کوین، اخیرا 1 میلیارد دلار سود کسب کرده است.

سود 1 میلیارد دلاری تسلا از بیت کوین

سود 1 میلیارد دلاری تسلا از بیت کوین

زمان مطالعه: 1 دقیقه

24 مهر 1400

طبق گزارشات تسلا که یکی از شرکت های خودروسازی محبوب آمریکا به شمار می رود، 1 میلیارد دلار از سرمایه گذاری در بیت کوین به دست آورده است. طبق آمار کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، شرکت تسلا مبلغ 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. در پی همین سرمایه گذاری، افزایش قیمت بیت کوین، سود 1 میلیارد دلاری تسلا از بیت کوین را برای این کمپانی رقم زد. در حال حاضر این کمپانی به مقدار 43200 بیت کوین در اختیار دارد. این سود 1 میلیارد دلاری تسلا از بیت کوین، با رشد اخیر بیت کوین تا 63 هزار دلار امکان پذیر شده است.

سیاست های تسلا برای سرمایه گذاری در رمز ارز ها

همه ما با ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا، آشنایی داریم. و می دانیم این مدیر جوان تا چه حد علاقه مند به سرمایه گذاری در حوزه رمز ارز ها، به خصوص دوج کوین و بیت کوین است. ایلان ماسک ابتدا با توییت هایی که در رابطه با دوج کوین می نوشت، قیمت این کوین بدون ساختار را افزایش داد. برای مثال کوین سواپ در این باره نوشته است:

بنیانگذار کوین‌ سواپ: ایلان ماسک با توییت‌ هایش بازار ارزهای دیجیتال را دستکاری می‌ کند

سپس در بیت کوین سرمایه گذاری کرد، و مقدار 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خرید. از زمان خرید بیت کوین هایش تا به امروز هیچ مقداری از آن را به فروش نرساند و روش هولد ارز دیجیتال را پیش گرفت. تا اینکه سود های بزرگ از این عمل خود را نشان دادند. مت والاس، یوتیوبر معروف دوج کوین، اخیرا مقدار سرمایه ایلان ماسک را به صورت دوج کوین حساب کرده و در توییت خود نوشته است. ارزش دارایی‌های ایلان ماسک اکنون معادل 861 میلیارد واحد دوج کوین است. ایلان ماسک نیز در پاسخ به این توییت گفته:

« قصد دارم از این سرمایه برای گسترش حیات در کره مریخ استفاده کنم، امیدوارم این ثروت برای گسترش حیات انسان در مریخ کافی باشد.»

می توان گفت ایلان ماسک با سیاست گذاری های مناسب و هولد بیت کوین های خود است که در حال حاضر سود 1 میلیارد دلاری تسلا از بیت کوین میسر شده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.