آنچه در این مقاله می خوانیم

بر خلاف سایر مقامات و سیاستمداران دولت کره جنوبی، در رویدادی غیر منتظره، یکی از برجسته ترین شخصیت های سیاسی دولت کره، از سرمایه گذاری خود بر روی چهار رمز ارز دیجیتال خبر داد. که در این مقاله قصد داریم نگاه دقیق تری به اظهارات وی بیاندازیم.

سیاستمدار برجسته کره ای دارایی ارز های دیجیتال خود را اعلام کرد

سیاستمدار برجسته کره ای دارایی ارز های دیجیتال خود را اعلام کرد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

10 خرداد 1400

دولت کره ی جنوبی از جمله دولت هایی در جهان است که در مواجه با بازار رمز ارز های دیجیتال محافظ کارانه عمل کرده است و سیاست های سخت گیرانه ای را در قبال این بازار اتخاد کرده است؛ حال اظهارات یکی از مقامات دولتی این کشور در رابطه با دارایی های دیجیتال خود توجه ها را به خود جلب کرده است.

سنت شکنی فرماندار جزیره جه جو کره جنوبی

تا کنون هیچ یک از مقامات دولتی و یا سیاستمداران کره جنوبی، درباره ی فعالیت و یا عدم فعالیت خود در بازار رمز ارز های دیجیتال را اعلام نکرده اند. اما در رویدادی جالب، یکی از برجسته ترین شخصیت های سیاسی دولت کره، از سرمایه گذاری خود بر روی چهار رمز ارز دیجیتال خبر داده است. هی ریونگ وون، فرماندار جزیره جه‌جو، اعلام کرده است که مبلغ ۸۸۵ دلار بر روی بیت کوین، اتریوم و چهار ارز دیجیتال دیگر، سرمایه گذاری کرده است و بدین ترتیب وون تبدیل به اولین سیاستمدار کره ای شد که میزان دارایی دیجیتال خود را به طور رسمی اعلام کرده است. وی همچنین اظهار کرده است که قصد دارد، تحولات دارایی های خود را در یوتیوب به اشتراک بگذارد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.