آنچه در این مقاله می خوانیم

شبکه مقابله با جرائم مالی (FinCEN)، میشل کورور از وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا را در راستای گسترش اقدامات اجرایی، به عنوان نخستین مشاور ارشد ارز دیجیتال شبکه مقابله با جرائم مالی استخدام کرد.

شبکه مقابله با جرائم مالی (FinCEN) اولین مشاور ارشد بخش ارزهای دیجیتال خود را استخدام کرد

شبکه مقابله با جرائم مالی (FinCEN) اولین مشاور ارشد بخش ارزهای دیجیتال خود را استخدام کرد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

16 تیر 1400

شبکه مقابله با جرائم مالی یا همان FinCEN که در هفته‌ های اخیر موضع‌ گیری های فراوانی را علیه رمز ارزهای دیجیتال داشته، حالا قدم تازه‌ای در راستای گسترش اقدامات اجرایی خود در این بخش برداشته است. این نهاد نظارتی، میشل کورور از وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا را به عنوان نخستین مشاور ارشد ارز دیجیتال شبکه مقابله با جرائم مالی استخدام کرده است.

نگاهی به جزییات انتخاب میشل کورور به عنوان اولین مشاور ارشد ارز دیجیتال شبکه مقابله با جرائم مالی

شبکه مقابله با جرائم مالی (FinCEN) اظهار کرد که خانم میشل کورور، رهبری این نهاد در فضای رمز ارزهای دیجیتال را به عهده خواهد داشت و باید با همکاری شرکای داخلی و خارجی آن‌ها راه‌حل‌ های استراتژیک و نوآورانه‌ ای برای جلوگیری و کاهش اقدامات غیر قانونی در این حوزه، ارایه نماید. لازم به ذکر است که خانم میشل کورور، قبلاً مشاور ارز دیجیتال در وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا بوده است؛ وی همچنین به شورای نظارت بر ثبات مالی وزارت خزانه‌داری، مشاوره می‌داده و سیاست‌های مربوط به توقیف و ضبط رمز ارزهای دیجیتال را تنظیم میکرده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.