آنچه در این مقاله می خوانیم

شرکت تسلا اعلام کرد به زودی پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را از سر خواهد گرفت به نظر می‌رسد رمز ارز ها جایگرین خوبی برای پول نقد هستند.

شرکت تسلا اعلام کرد به زودی پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را از سر خواهد گرفت

شرکت تسلا اعلام کرد به زودی پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را از سر خواهد گرفت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

5 آبان 1400

تسلا بر این باور است که رمز ارزهای دیجیتال در طولانی مدت می‌توانند جایگزین خوبی برای پول نقد باشند.

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا اشاره کرد که احتمالاً به زودی سرمایه‌های این شرکت را به ارزهای دیجیتال تبدیل خواهد کرد، او با اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک سهام این شرکت به بازار بورس اوراق ایالات متحد عرضه خواهد شد اعلام کرد به زودی این شرکت تمامی تراکنش‌های ارز دیجیتال خود را مجدداً از سر خواهد گرفت همچنین شرکت تسلا بر این باور است که دارای‌های کریپتو علاوه‌بر نقش ذخیره‌ای می‌توانند باعث افزایش ارزش خالص این شرکت شوند.

تسلا سرمایه‌گذار قدیمی دربازارهای ارزهای دیجیتال

این شرکت قبلاً بیت کوین را به عنوان پول برای خرید خودروهای الکتریکی خود بین ماه‌های ژانویه و مارس سال جاری تعیین کرده بود این حرکت شرکت تسلا موجب استقبال گسترده‌ی مشتریان از بیت کوین و افزایش ارزش سهام آن در بازارهای جهانی شد همچنین این شرکت 1/5 میلیارد دلار از دارای‌های خود را در سه ماه‌ی اول سال 2021 در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است اما از آنجایی که استخراج بیت کوین بر روی منابع تجدید ناپذیر تاثیر مخرب می‌گذارد شرکت تسلا با انتقادات بسیار زیادی از طرف دوستداران محیط زیست رو به رو شد. ایلان ماسک بعد از مواجه شدن با انتقادات شدید در توییتی علاوه‌بر پشتیبانی از بیت کوین اعلام کرد زمانی که استخراج حداقل نیمی از این ارز‌ها از منابع تجدید پذیر باشد و صدمه‌ای به محیط زیست وارد نکند حمایت خود را از سر خواهد گرفت.

حال سوال اینجاست، آیا نوع منابع استخراج بیت کوین در زمان فعلی تغییر کرده است که شرکت تسلا اعلام حمایت و بازگشت به بازار ارزهای دیجیتال را منتشر کرده است!؟

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.