آنچه در این مقاله می خوانیم

شرکت سینمایی AMC از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند، AMC قرار است روش های پرداختی با ارز دوج کوین و شیبا اینو را ایجاد کند.

شرکت سینمایی AMC از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند

شرکت سینمایی AMC از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

19 دی 1400

شرکت سینمایی AMC قرار است روش های پرداختی با ارز دوج کوین و شیبا اینو را ایجاد کند.

 مدیر عامل اجرایی بزرگترین شرکت سینمایی دنیا AMC  می‎‌گوید که این شرکت در مسیر پذیرش ارزهای دوج کوین و شیبا اینو به عنوان روش های پرداختی در سه ماهه‌ی اول سال جاری است.

شرکت سینمایی جهان AMC

 گفتنی است کهAMC  دو ماه پیش اعلام کرده بود کاربران می‌توانند بلیط های سینمایی خود را با استفاده از ارز  شیبا اینو پرداخت کنند. آدام آرون مدیرعامل تئاترهای AMC در مورد به روزرسانی زیرساخت های پذیرش ارز های دیجیتال در این شرکت گفت:

 در حال حاضر این شرکت در تلاش است که زیرساخت های لازم را برای تمامی شعب خود در سراسر جهان فراهم آورد .

خرید بلیط سینما با ارزهای دیجیتال

گفتنی است که AMC یکی از بزرگترین شرکت های سینمایی جهان است که ۱۰۵۰۰ سالن سینما و تئاتر در سراسر جهان دارد و تقریباً ۹۰۵ کشور را پوشش می دهد.

 آرون مدیرعامل این شرکت اعلام کرده است که AMC در تلاش است پرداخت های ارزهای دیجیتال را در قالب وب سایت و اپلیکیشن های موبایل پذیرا باشد و در جریان اجرایی کردن این پروژه در حال آماده سازی زیرساخت های اصلی آن می باشد.

این شرکت بر این باور است که در سه ماه نخست سال ۲۰۲۲ بتوانند نیازهای مشتریان را به شبکه های پرداختی ارزهای دیجیتال فراهم آورد،

پذیرش ارزهای دیجیتال از طریق درگاه بیت پی

 مدیر اجراییAMC  در نوامبر سال گذشته اعلام کرده بود که ارزهای دوج کوین و شیبا اینو را از طریق اپلیکیشن Bit Pay بپذیرد

این در حالی بود که در آن زمان Bit Pay پشتیبانی از شیبا اینو را آغاز نکرده بود. آدم آروم مدیرعامل این شرکت مدعی شده است شرکت پردازش پرداخت کریپتو Bit Pay با اعلام پشتیبانی از شیبا اینو خواهد توانست در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۲ شرایط لازم در جهت وضع نیاز مشتریان و کاربران این کمپانی را فراهم آورد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.