آنچه در این مقاله می خوانیم

شرکت هنگ کنگی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی بیمه ارائه می‌دهد،یک شرکت بزرگ بیمه آسیایی قرار است این خدمات را به کاربران ارائه دهد.

شرکت هنگ کنگی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی بیمه ارائه می‌دهد

شرکت هنگ کنگی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی بیمه ارائه می‌دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

21 آبان 1400

به گفته‌ی مدیر شرکت بیمه‌ی one Degree ریسک دارایی‌های ارزهای دیجیتالی بسیار بالاست  و این خود عاملی است که منجرب می‌شود بسیاری از فعالان اقتصادی به این بازار اعتماد نکرده و از ترس از دست دادن سرمایه وارد این بازار نشوند.

بیمه ارزهای دیجتالی

یک شرکت بزرگ بیمه آسیایی در تلاش است تا با ارائه خدمات به کاربران بازار ارزهای دیجیتال وارد حوزه‌ی کریپتو شود. در روز پنجشنبه 10 نوامبر شرکت بیمه oneDegee اعلام کرد که با صرافی بیت‌کوین (  (HkbitEn) هنگ کنگ همکاری می‌کند تا از این پلتفرم حمایت کرده و ریسک کاری این پلتفرم را کاهش دهد. این شرکت اولین ارائه دهنده‌ی بیمه‌ی دارایی‌های دیجیتال در آسیاست که قرار است 100 میلیون دلار از دارایی‌های دیجیتال را تحت حمایت و بیمه قرار دهد.

ویژگی‌های بیمه ارزهای دیجیتالی

به گفته‌ی oneDegree تقاضایی بیمه برای دارایی‌های دیجیتال در حال رشد است اجرا و وجود بیمه  نقش یک پشتیبانه‌ی سرمایه گذاری برای کاهش ریسک  را داد که منجر به افزایش اعتماد به این بازار می‌شود و به توسعه‌ی هرچه بیشتر این بازار کمک می‌کند.این بیمه در اصل قرار است آسیب‌های فیزیکی به کیف پول دیجیتالی ناشی از خطرات امنیتی و سایبری نظیر: هک  و حملات سایبری خارجی و بد افزارو اقدامات خرابکارانه‌ی کارکنان را پوشش دهد. همکاری شرکت‌های بیمه با صرافی‌ها می‌تواند ایجاد کننده‌ی بستری  مناسب برای شروع  و گسترش بدون خطر باشد.

شرکت بیمه‌ی oneDegree اعلام کرده است که در تلاش است راه حل‌های بیشتری برای کمک به فعالان بازار کریپتو برای کاهش ریسک این بازار ارائه دهد. این پلتفرم اعلام کرده‌ است که علاوه بر امنیت سایبری این امکان برای کاربران کریپتو به وجود خواهد آورد که میزان امنیت و ریسک بازار را  ارزیابی کرده و آن را مدیریت کنند.

این در حالی است که چند هفته پیش کمیسیون امنیت ملی چین اعلام کرده بود که یکی از مشکلات که در حال افزایش است خطرات سایبری و کلاهبرداری‌های امنیتی است در بازار کریپتو می‌باشد به نظر می‌رسد افزایش خدمات امنیتی مانند بیمه‌ می‌تواند موجب کاهش این خطرات شود.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.