آنچه در این مقاله می خوانیم

هفتمین و بزرگترین پلتفرم NFT شرکت Rarible  اپلیکیشن پیام رسان خود را راه اندازی کرد.این برنامه امکان برقراری ارتباط را به سازندگان می‌دهد.

شرکت Rarible اپلیکیشن پیام رسان خود را راه‌ اندازی کرد

شرکت Rarible اپلیکیشن پیام رسان خود را راه‌ اندازی کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

6 آذر 1400

هفتمین و بزرگترین پلتفرم NFT شرکت Rarible  اپلیکیشن پیام رسان خود را راه اندازی کرد.

شرکت Rarible

Raribleیکی از شرکت های خدماتی است که از پلتفرم NFT  پشتیبانی می کند.یک پیام رسان ویژه برای کاربران خود راه اندازی کرده است ، این پیام رسان به سازندگان این امکان را می دهد که با کاربران از طریق آدرس کیف پول ارزهای دیجیتالی که با آنها در معاملات شرکت می کنند داشته باشند و در صورت نیاز کاربران ارتباط برقرار کنند .

ویژگی پیام رسان Rarible

این پیام رسان و مدل‌های متفاوت آن نیز توسط سایر شرکت های ارائه دهنده ی خدمات پشتیبانی از ارزهای دیجیتال به کاربران قبلا ارائه شده است اما این شرکت ادعا می کند نوع طراحی این اپلیکیشن جدید کاملا متفاوت از مدل های قبلی ارائه شده است. Rarible تقریبا 86489 معامله گر در کیف پول خود دارد که روزانه میلیون ها معاملات را انجام می دهند بنابراین طراحی یک اپلیکیشن قوی می تواند پاسخگوی نیازهای کاربران برای برقراری ارتباط با این شرکت باشد. Rarible با 06/173 میلیون دلار فروش تا به امروز در لیست معاملات NFT  رتبه‌ی هفتم را دارد این شرکت بیان کرده است که در حال حاضر پیام رسان برای کاربران داخلی فعال شده است و در آینده‌ی نچندان دور برای تمام کاربران فعال خواهد شد.

فرایند فعالسازی پیام رسان Rarible

این شرکت در گذشته معاملات خرید و فروش تنها بیت کوین را در لیست معاملات داشته است اما به تازگی اتریوم  و همچنین سایر ارزهای دیگر را به لیست معاملاتی خود اضافه کرده است. Rarible جزئیات این اپلیکیشن را نیز به شکل مستقیم منتشر کرده است این اپلیکیشن ابزار کاملا مستقل برای برقراری ارتباط افراد از طریق درگاه WEB 3 است  که به شکل آزمایشی قرار است توسط تعدادی از کاربران شبکه ی این پلتفرم استفاده شود.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.