آنچه در این مقاله می خوانیم

شرکت Localbitcoins P2P در راستای تسریع خدمات ارزهای دیجیتال از اپلیکیشن صرافی رایگان برای سیستم عامل موبایل‌های اندوریدی رونمایی کرد.

شرکتLocalbitcoins P2P از اپلیکیشن صرافی رایگان رونمایی کرد

شرکتLocalbitcoins P2P از اپلیکیشن صرافی رایگان رونمایی کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

5 آبان 1400

شرکت Localbitcoins P2P از راه اندازی یک اپلیکیشن جدید برای فعالان حوزه‌ی ارز‌های دیجیتال خبر داد.

امروزه بیشتر شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری دیجیتال در تلاش هستند نرم فزارهایی قوی برای تسهیل و راحتی کاربران خود طراحی کنند. بیشتر برنامه‌های طراحی شده با هدف افزایش خدمات و یا ارتقاء سرعت انتقال داده ها می‌باشد از جمله شرکت‌های پیشرو در این حوزه شرکت Localbitcoins P2P است که به تازگی در راستای پاسخگوی به نیاز کاربران و افزایش تعداد مشتریان بازار‌های ارز دیجیتال یک نرم افزار جدید برای سیستم عامل موبایل‌های اندوریدی طراحی و اجرا کرده است.

Localbitcoins P2P  این برنامه را به کاربران ارز‌های دیجیتال پیشنهاد می‌کند

این برنامه در اصل یک صرافی آنلاین است که متناسب با حجم تقاضای زیاد مشتریان طراحی شده است. کاربران با استفاده از این برنامه می‌توانند خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به شکل آنلاین انجام دهند البته این اپلیکیشن هنوز در مراحل آزمایشی و تنها برای کاربران موبایل‌های اندوریدی در دسترس است. جابجایی ارز و تسهیل در خرید و فروش آن یکی از مهمترین نیازهای کاربران بازار ارز‌های دیجیتال است.

ویژگی‌های و مزایای این اپلیکیشن

از مهمترین ویژگی‌های این اپلیکیشن در دسترس بودن و راحتی در فرآیند خرید و فروش است . این برنامه از 100 روش پرداختی پشتیبانی کرده و از امنیت بالایی برخوردار است تا به امروز 1000 نفر در سراسر دنیا این اپلیکیشن را نصب کرده اند، پیش بینی می‌شود این نرم افزار خدمات ارزی 190 کشور را تسهیل و افزایش دهد. این برنامه وعده‌ی کارمزد پایین برای سپرده گذاری و تراکنشات خود را به مشتریان داده است همچنین هزینه‌ی کارمزد این برنامه قرار است براساس بلاک چین بیت کوین محاسبه و اخذ شود.شرکت Localbitcoins P2P هدف از طراحی این برنامه را تنها افزایش و ارتقاء خدمات رسانی به کاربران در طول 24 ساعت شبانه روز و تسهیل خرید و فروش ارزهای دیجیتال بیان کرده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.