آنچه در این مقاله می خوانیم

شکست پلن B بیت کوین، چرا پیش بینی پلن B در مورد قیمت بیت کوین با شکست مواجه شود؟ آیای داده‌ها و نمودارها اشتباه مسیر حرکت را نشان می‌دهند؟

شکست پلن B بیت کوین

شکست پلن B بیت کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

7 آذر 1400

چرا پیش بینی پلن B در مورد قیمت بیت کوین با شکست مواجه شود.

تحلیلگر هلندی که در توییتر با نام مستعار پلنB  فعال است چندی پیش در اوج سقوط قیمت بیت کوین در توییتر خود اعلام کرد که بیت کوین طی یکسری داده‌ و تحلیل‌های استراتژیکی قرار است تا پایان سال میلادی به بالای 98 هزار دلار برسد اما ادامه‌ی روند سقوط نرخ قیمت این ارز نقشه و داده های این پلن با شکست مواجه کرد اما چرا پلن B که بسیاری از معاملگران بازارهای ارز دیجیتال  را به آینده بیت کوین امید وار کرده بود با شکست مواجه شد .

آیا داده‌ها و نمودارهای بیت کوین اشتباه هستند؟

پیش بینی پلن B بعد از مدتی که به واقعیت تبدیل نشد مورد تمسخر تعداد زیادی از کاربران در توییتر و شبکه های اجتماعی قرار گرفته شد. تحلیلگر هلندی  در توییتر خود از اشتباه بودن برخی  محاسبات ریاضی در ارائه پلن   B خبر داد و علت موفق نبودن آن را این گونه بیان کرد که تمامی تحلیل ها بر اساس یکسری اعداد ریاضی قرار دارد که می تواند اشتباه باشد اما در طراحی نقشه ی صعود بیت کوین در سال جاری تنها یک اشتباه ریاضی رخ داده است که منجر به محقق نشدن پلن B گردید اما من همچنان اعتقاد دارم که باید بیت کوین به عددی  بالاتر از ۹۸ هزار دلار برسد. این درحالی است که مدل های بررسی شده و ارائه شده توسط  این تحلیلگر درباره ی  روند صعودی بیت کوین درآگوست ، سپتامبر  و اکتبر بسیار دقیق و کاربردی بوده است.

بدترین سناریوی برای بیت کوین

گاوهای بیت کوین گفته بودند که بدترین سناریوی که برای بیت کوین وجود دارد این است که  باید کمتر از یک هفته بیت کوین برای تحقق پلن B 67  درصد افزایش داشته باشد. روند نزولی بیت کوین و بسیاری از ارزهای بازار بیشتر نشان از اشتباه بودن تحلیل ها دارد چرا که در بیشتر تحلیل ها شرایط محیطی و اجتماعی تاثیر گذار در روند رشد نرخ ارز درنظر گرفته نشده است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.