آنچه در این مقاله می خوانیم

شیبا اینو توسط شرکت Travala قرار است پشتیبانی شود، مشتریان و کاربران Travala می توانند از خدمات پرداختی این ارز استفاده کنند.

شیبا اینو در Travala

شیبا اینو در Travala

زمان مطالعه: 2 دقیقه

17 آذر 1400

شیبا اینو توسط شرکت مسافرتی و تفریحی Travala قرار است پشتیبانی شود. این شرکت اعلام کرده است که مشتریان و کاربران Travala می توانند تا سقف 3 میلیون از خدمات پرداختی این ارز استفاده کنند.

شیبا در صف خرید و فروش

این اولین باری نیست که میم کوین بسیار مشهور شیبا در حال ارتقا و پشتیبانی توسط یک شرکت بزرگ خدماتی است پیش‌تر نیز شرکت بزرگ سینمایی AMC نیز خرید بلیط ها و پرداخت های خود را با این توکن فعال کرده بود، این میم کوین با وجود ریزش بازار هنوز یکی از مهمترین ارزهای در بازار دیجیتال است که مشتریان زیادی دارد که در حجم‌های بسیار سنگین این ارز را خرید و فروش می‌کنند.

وب سایت شرکت Travala

 وب سایت مسافرتی Travala پشتیبانی ارز شیبا اینو را اضافه کرده است صفحه‌ی رسمی توییتر حامیان این میم کوین  اعلام کرده است که شیبا با پیروزی بر فلوکی توانست فاتح میدان شود و به لیست روش های پرداختی این شرکت اضافه شده است.

 وب سایت مسافرتی Travala پشتیبانی این ارز را اضافه کرده است صفحه‌ی رسمی توییتر حامیان شیبا اینو  اعلام کرده است که شیبا با پیروزی بر فلوکی توانست فاتح میدان شود و به لیست روش های پرداختی این شرکت اضافه شده است، شرکت Travala چند هفته پیش در قالب یک نظرخواهی از کاربران خود خواسته بود که ما بین شیبا اینو و فلوکی یکی از این دو توکن را انتخاب کنند که در کمتر 72 ساعت شیبا توانسته بود با بالاترین رکورد پیروز این نظر سنجی شود جالب است بدانید این شرکت برای تشویق کردن کاربران به شرکت در نظرسنجی برای هر کدام از مشتریان که در این نظرسنجی شرکت کرده و یکی از این دو توکن را انتخاب کردهه اند معادل 15000 دلار AVA  را پرداخت کرده است و اعلام کرده است که هدف Travala از این کار بیشتر کمک و ارتقا بازار ارزهای دیجیتال و تشویق مردم به سرمایه گذاری در آن است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.