آنچه در این مقاله می خوانیم

صرافی بایننس ارائه خدمات ارزهای دیجیتال خود را در سنگاپور لغو کرده و تصمیم دارد درخواست خود را از MAS این کشور پس بگیرد.

صرافی بایننس ارائه خدمات ارزهای دیجیتال خود را در سنگاپور لغو کرده است

صرافی بایننس ارائه خدمات ارزهای دیجیتال خود را در سنگاپور لغو کرده است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

27 آذر 1400

صرافی بایننس پس از اجرایی شدن قوانین سخت و محدود کننده در این کشور تصمیم به تعطیل کردن این صرافی گرفته است و تصمیم دارد درخواست خود را از MAS برای راه اندازی یک صرافی دارایی ارز دیجیتال در این کشور پس بگیرد و عملیات نقل و انتقال ارزهای دیجتال را به این کشور متوقف کند.

دست رگولاتور ها در تعطیلی صرافی بایننس

صرافی باینس در سنگاپور اعلام کرد که از ۱۳ ژانویه نقل و انتقال ارزهای دیجیتال برای کاربران کریپتو این کشور بسته می شود و پرتابل کاربران سنگاپور مسدود خواهد شد یک منبع آگاه از بلومبرگ اعلام کرده است که علت اصلی لغو درخواست مجوز این صرافی عدم پذیرش قوانین رگولاتورها بوده است.

مدیرعامل صرافی

 مدیرعامل صرافی باینس در سنگاپور اعلام کرد که تصمیم گیری در این شرایط بسیار سخت بوده اما با توجه به شرایط موجود صرافی باینس مجبور است تصمیمات مهمی را برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات ثانویه اتخاذ کند.

مهلت برای خروج از پلتفرم معاملاتی

وی در توییت خود اعلام کرد که هرگونه معامله در پلتفرم صرافی باینس سنگاپور لغو گردیده است و خدمات ارزهای دیجیتال در این کشور متوقف خواهد شد.

 باینس توضیح داد که با توجه به تصمیم فوری اتخاذ شده هیچ ثبت‌ نامی از کاربران جدید برای شوع فعالیت در این بازار انجام نخواهد گرفت و کاربران عملاً نمی‌توانند فیات را به حساب‌های جاری خود در این صرافی واریز کنند همچنین این صرافی به کاربران فعلی سنگاپوری خود تا ۱۲ ژانویه مهلت داده است که دارایی‌های خود را خارج کرده و از حساب های کاربری دیگر صرافی ها برای معاملات ارزهای دیجیتال خود استفاده کنند .

علت اصلی خروج بایننس از سنگاپور

هنوز علت اصلی این تصمیم صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بایننس مشخص نشده اما گفتنی است که تصمیمات سختگیرانه دولت سنگاپور در جهت غیر فعال کردن این صرافی سنگاپور بی تأثیر نبوده است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.