آنچه در این مقاله می خوانیم

صرافی Bitso رابط ارزی دو کشور مکزیک و آمریکا،با فعال کردن یک‌‌سری گذرگاه‌های پرداختی قرار است باعث تسریع در فرآیند معاملاتی شود.

صرافی Bitso رابط ارزی دو کشور مکزیک و آمریکا

صرافی Bitso رابط ارزی دو کشور مکزیک و آمریکا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

2 آذر 1400

Bitsoبه عنوان ارز دیجیتال بین مکزیک و ایالات متحده آمریکا فعالیت خواهند کرد. Bitso به عنوان اصلی‌ترین ارائه دهنده خدمات ارزهای دیجیتال کیف پول رسمی بیت کوین در السالوادور معرفی شده است  که در ماه سپتامبر راه اندازی شد.

شبکه‌سازی صرافی Bitso

Bitso به عنوان یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین با اپراتورهای استیبل کوین همراهی برای راه اندازیcircle جهت پرداخت های بین مرزی جدید بین مکزیک و ایالات متحده آمریکا همکاری خواهد کرد این شرکت در روز ۱۹ نوامبر اعلام کرد که با هدف ارائه خدمات پرداختی جدید بین مکزیک و ایالات متحده قرار استcircle  را راه اندازی خواهد کرد.

ویژگی این شبکه سازی صرافی جدید

Bitso یک درگاه جدید است که با فعال کردن یک‌‌سری گذرگاه های پرداختی به کاربران این امکان را می‌دهد که معاملات ارزهای خود را کم هزینه و فوری 24 ساعته ما بین درگاه های مکزیک و ایالات متحده انجام دهند. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع از  خدمات جدید این صرافی مقرون به صرفه بودن آن و همچنین شفافیت تراکنش ها می‌باشد چرا که امروزه کلی از مهمترین مسائل بسیار پر چالش در بازار ارزهای دیجیتال در کشورها نبود شفافیت مالی و بعضاً سو استفاده های کلان برای جابجایی پول های کثیف نظیر : پولشویی  است. این درگاه منجر به می‌شود روند خدمات رسانی به شهروندان با سرعت بیشتری انجام بگیرد و همچنین به کاربران این توانایی را می‌دهد که  بتوانند حجم عظیم تراکنشات را در کوتاه مدت با کارمزد کم داشته باشند. گفتنی است سقف مجاز تراکنشات در این درگاه روزانه  300دلار است و دارندگان صاحب حساب نمی‌تواند بیش از 4000 دلار در ماه جابجا کنند.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.