آنچه در این مقاله می خوانیم

مدیرعامل گروه علی بابا و بروکلین نتس می‌باشد اعلام کرده است که طرفدار ارزهای دیجیتال می‌باشد و آن ها را به عنوان یک دارایی می پذیرد.

علی بابا از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند

علی بابا از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

8 دی 1400

مدیرعامل گروه علی بابا و بروکلین نتس جک ما (jack ma) اعلام کرده است که طرفدار ارزهای دیجیتال می‌باشد و آن ها را به عنوان یک دارایی می پذیرد.

توییت مدیر عامل علی بابا در باب ارزهای دیجیتال

روزنامه نویس و وبلاگ نویس چینی کالین وو اخبار مربوط به بلاک چین و فضای ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد  و در توییت اخیر خود پیام  جک ما مدیر عامل اجرای گروه علی بابا را به اشتراک گذاشته است، وی در این توییت اعلام کرده است که کریپتو را دوست دارد، جک ما مالک ارشد تیم NBA بروکلین نتس نیز می‌باشد که کوین دورانت فوق ستاره این تیم از سرمایه‌گذاران کوین بیس و سفیر این برند بزرگ در بورس است.

ممنوعیت خردی و فروش تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال

گفته می‌شود که خرید و فروش دکل‌های استخراج در این سایت تجاری ممنوع شده است و این کمپانی بیشتر تابع قوانین کشور چین است، این شرکت برخلاف ترجیحات شخصی مدیر عامل خود سیاست هایی ضد ارزهای دیجیتالی را که از طرف کشور چین وضع شده است را نی تایید می‌کند و لازم الاجرا می‌داند چرا که دفتر اصلی  شرکت بزرگ علی بابا در چین مستقر شده است و در جریان ممنوعیت ماینینگ و استخراج یا معامله با تراکنشات ارزی به اجبار مجبور به پیروی کردن از قوانین این کشور است و باید تمامی تراکنشات ارزی خود را مطابق با قوانین چین متوقف کند و از قوانین این کشور پیروی کند.

علی بابا تابع قوانین کشور چین است

 این کمپانی بیشتر مبادلات خود را با چین دارد و باید تابع قوانین این کشور باشد در ماه سپتامبر به گزارش سایت خبری u.today گروه علی بابا فروش تجهیزات استخراج ارز دیجیتال را ممنوع کرده است و همچنین این غول تجارت الکترونیک تراکنشات ارزهای دیجیتال را در تمامی پلتفرم های خود از جمله بیت کوین،اتریوم ،لایت کوین ممنوع کرده است.

ممنوعیت تبلیغ ارزهای دیجیتال

این شرکت بر اساس قانون جدید کشور چین در باب ممنوعیت انتشار ویدئو یا تبلیغ و آموزش مربوط به ارزهای دیجیتال اعلام کرده که اجباراً فروش هر نوع کتابچه‌ی راهنما نیز در سایت معاملاتی علی بابا ممنوع شده است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.