آنچه در این مقاله می خوانیم

مشتریان فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای H-E-B در ایالت تگزاس آمریکا، به‌ زودی این امکان را خواهند داشت که دارایی‌ های دیجیتال خود را در شعبه های این فروشگاه‌ نقد کنند و سپس از آن برای انجام خرید های خود استفاده کنند.

فروشگاه‌ زنجیره‌ ای H-E-B آمریکا امکان نقد کردن ارزهای دیجیتال را برای مشتریان فراهم می‌ کند

فروشگاه‌ زنجیره‌ ای H-E-B آمریکا امکان نقد کردن ارزهای دیجیتال را برای مشتریان فراهم می‌ کند

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

30 خرداد 1400

یک فروشگاه زنجیره‌ ای در ایالت تگزاس قصد دارد تا به‌ زودی امکان نقد کردن رمز ارزهای دیجیتال را از طریق دستگاه‌ های خودپرداز، برای مشتریان خود فراهم کند. با این کار و با توجه به تلاش این ایالت برای جذب ماینرها، حال می‌ توان تگزاس را یکی از مناطق دوستدار بازار کریپتو و رمز ارزهای دیجیتال در جهان دانست.

تصویر خودپرداز شرکت کوین کلاود

نگاهی به جزییات طرح فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای H-E-B

به گزارش وب سایت کوین تلگراف، مشتریان فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای H-E-B در ایالت تگزاس آمریکا، به‌ زودی این امکان را خواهند داشت که دارایی‌ های دیجیتال خود را در شعبه های این فروشگاه‌ نقد کنند و سپس از آن برای انجام خریدهای خود استفاده کنند. داده‌ ها حاکی از آن است که شرکت خودپرداز رمز ارزهای دیجیتال کوین کلاود، در حال آماده‌ سازی برای نصب خودپرداز در ۲۹ فروشگاه اچ‌ ای‌ بی در منطقه هوستون می باشد. این دستگاه‌ ها امکان خرید و فروش بیش از ۳۰ ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، لایت کوین و برخی توکن‌ های دیفای و استیبل کوین‌ های مبتنی بر دلار را برای مشتریان فراهم می‌ کنند. کریس مک آلاری، مدیرعامل و بنیان‌ گذار کوین کلاود، اعلام کرد که انتظار دارد با این کار، مراکز خرده‌ فروشی هرروز بیشتر از دیروز از نقش مهم ارزهای دیجیتال در آینده آگاه شوند.

درباره ی فروشگاه های زنجیره‌ ای H-E-B چه می دانید؟

شرکت اچ‌ ای‌ بی که یکی از قدیمی‌ ترین فروشگاه‌ های زنجیره‌ای در ایالت تگزاس آمریکا است، در سال ۱۹۰۵ میلادی تأسیس شد و اکنون دارای ۴۰۰ شعبه فعال در سراسر این ایالت و همچنین در کشور مکزیک می باشد. این شرکت در رده‌ بندی فروشگاه‌ های برتر مواد غذایی و مواد مصرفی آمریکای شمالی در سال ۲۰۲۱ میلادی، در جایگاه ۱۳ قرار گرفت و به‌ دلیل اهدای مواد غذایی پس از فجایع طبیعی، از جمله طوفان زمستانی بزرگی که در سال گذشته میلادی رخ داد؛ مورد تشویق بسیاری از ساکنان این منطقه قرار گرفته است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.