آنچه در این مقاله می خوانیم

فروش میلیونی زمین های دیجیتال برای پروژه های متاورس،برخی از زمین‌های دیجیتال در این فضا گران تر از زمین‌های فیزیکی در شهرهای گران قیمت است.

فروش میلیونی زمین های دیجیتال برای پروژه های متاورس

فروش میلیونی زمین های دیجیتال برای پروژه های متاورس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

9 آذر 1400

با گسترش متاورس و رشد ابعاد مهم و کاربردی آن بسیاری از شرکت های مهم و بزرگ صنعت دیجیتال کریپتو و  شروع به سرمایه گذاری در پروژه‌های مرتبط به متابورس کرده‌اند و تقریباً بازار دیجیتال روند جدیدی برای ارتقا و پیشرفت پیدا کرده است.

متاورس

گسترش متاورس منجربه شده است که ارزش و قیمت زمین‌های دیجیتال در فضای مجازی اکنون به میلیون ها دلار برسد برخی از زمین‌های دیجیتال در این فضا گران تر از زمین‌های فیزیکی در شهرهای گران قیمت است که این افزایش قیمت حاصل گسترش و هجوم شرکت های بزرگ به متاورس است. متاورس ارتباط دنیای واقعی با فضای مجازی است که به انسان قابلیت حضور در فضای مجازی  را به شکل واقعی با ابعاد و هویتی مشخص میدهد.

افزایش ارزش و قیمت زمین‌های متاورس

ارزش زمین های متاورس در حوزه‌ی فضای مجازی به علت حضور شرکت ها و کمپانی هایی نظیر : فیس بوک و مایکروسافت  است . در این هفته زمین های دیجیتال با قیمت بسیار کلان در پروژه‌های بزرگی مانند: Axie  در ماه فوریه ۸ قطعه زمین به قیمت ۸۸۸  با ۵/۱ میلیون دلار  Ethفروخته شده است این زمین‌ها اکثرا در قالب زمین بازی بوده و در  بالاترین نرخ قیمتی خود در این چند ماه اخیر بوده است .

فصل جدیدی از خرید و فروش املاک مجازی در متاورس

ما شاهد یک  لحظه ی تاریخی هستیم چرا که ظهور کشورهای دیجیتال در این فضا با یک سیستم کاملا متفاوت که می‌توانند حق مالکیت زمینی را در فضای مجازی داشته باشد  و حتی در آن فضای مجازی ساخت و ساز کنند و یا آن را به فروش بگذارند.این فروش منجر به تحت الشعاع قرار گرفتن تمامی املاک مجازی گردیده است و در نتیجه افزایش قیمت آن شده است .

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.