آنچه در این مقاله می خوانیم

کالین وو، روزنامه نگار چینی معتقد است که هر دو کشور آمریکا و چین از شرکت‌ هایی که سهام آن‌ ها به صورت عمومی عرضه شده، خواسته‌ اند تا به طور اجباری، تأثیرات کسب و کار خود بر محیط زیست و تغییرات اقلیمی را فاش کنند.

فشارهای دولت آمریکا و چین ماینرهای بیت کوین را به سمت انرژی‌ های پاک سوق می‌ دهد

فشارهای دولت آمریکا و چین ماینرهای بیت کوین را به سمت انرژی‌ های پاک سوق می‌ دهد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

30 خرداد 1400

کالین وو، روزنامه نگار چینی معتقد است که فشارهای جدید دولت ایالات متحده آمریکا و چین بر شرکت‌ ها، ممکن است ماینرهای بیت کوین را به سوی استفاده از انرژی‌ های سبز و تجدیدپذیر سوق دهد.

نگاهی به صحبت های کالین وو

کالین وو، روزنامه نگار چینی معتقد است که هر دو کشور آمریکا و چین حالا از شرکت‌ هایی که سهام آن‌ ها به صورت عمومی عرضه شده، خواسته‌ اند تا به طور اجباری، تأثیرات کسب و کار خود بر محیط زیست و تغییرات اقلیمی را فاش کنند. کالین وو اعتقاد دارد این مسأله باعث می‌ شود تا استخراج کنندگان یا همان ماینر های بیت کوین و سایر رمز ارزهای دیجیتالی که بر اساس مکانیسم اثبات کار استخراج می‌ شوند، برای تأمین انرژی مورد نیاز خود با سرعت بیشتری به انرژی‌ های تجدیدپذیر و پاک روی آورند. البته این روزنامه نگار چینی می‌ گوید که این طرح در آمریکا هنوز نتوانسته حمایت جمهوری‌ خواهان را بدست بیاورد و برای بررسی بیشتر به سنا فرستاده شده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.