آنچه در این مقاله می خوانیم

قیمت بیت کوین در سال جدید رو به کاهش است ،قیمت بیت کوین در سال جدید بر خلاف پیش بینی ها در جهت معکوس شروع به حرکت کرد.

قیمت بیت کوین در سال جدید

قیمت بیت کوین در سال جدید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

15 دی 1400

قیمت بیت کوین در سال جدید بر خلاف پیش بینی ها در جهت معکوس شروع به حرکت کرد.

هولدرهای بیت کوین

 هولدرها همچنان به چیدن صندلی ها برای افزایش قیمت بیت کوین ادامه می دهند این در حالی است که در کنار کاهش ارزش بیت کوین قیمت و نرخ برخی  آلت کوین ها نیز کاهش یافته است و تاثیر بسیار زیادی بر روند بازار گذاشته است.

سقوط شدید بازار

 بیت کوین در ۳۱ دسامبر بعد از سقوط شدید خود و نوسانات زیاد انتظار می رفت که با شروع سال نو میلادی بتواند نرخ خود را افزایش دهد اما بر خلاف تصورات و تحلیل های بسیار زیاد فعالان بازار سرمایه بیت کوین از قیمت ۴۸ هزار دلار سقوط کرد و  باعث شد که بازار ارز دیجیتال را سمت و سوقی منفی در سال جدید پیدا کند همچنین به دنبال شیب منفی بازار ارزش دارایی دیجیتالنیز نسبت به زمان مشابه سال پیش شروع به کاهش کرده است .

رکوردهای بی سابقه‌ی بیت کوین در سال 2021

بیت کوین ارز قدیمی بازار دیجیتال که به تازگی در سال ۲۰۲۰ _  ۲۰۲۱رکوردهای به یاد ماندنی از خود ثبت کرده بود با سقوط ناگهانی شاخص به زیر50000 دلار رسید و ارزش خود را از دست داد  برخلاف تصورات و تحلیل های بسیار زیاد که پیش بینی می شد قیمت بیت کوین در سال نو میلادی بر اساس داده‌های جداول تحلیلی شروع به افزایش خواهد کرد ولی کاهش چند واحد ه را به همراه داشته است که بسیاری از تحلیلگران و فعالان بازار ارز دیجیتال را به شوک فرو برده است که آیا کاهش شاخص بیت کوین می‌تواند روند صعودی نیز پیدا کند.

کاهش شاخص بیت کوین و تاثیر آن بر روند سایر ارزها

کاهش شاخص بیت کوین نه تنها باعث فرورفتن بازار به شوک شده است یا به گفته‌ی بسیاری از فعالان این حوزه بازار را به یک حباب فرو برده است بلکه باعث کاهش ارزش سایر ارزهای دیجیتال مانند آلت کوین ها نیز شده است .

پیتر برانت تاجر کهنه کار بازار اقتصادی به تازگی در توییتر خود منتشر کرده است بیت کوین هنوز تسلیم نشده و امید برای افزایش نرخ آن وجود دارد چرا که هنوز هولدرها امید به افزایش قیمت دارند.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.