آنچه در این مقاله می خوانیم

کارلیتوس رخالا، نماینده کنگره پاراگوئه، روز جمعه در توییتی اظهار کرد که آمده است تا پاراگوئه را متحد کند و به همراه سناتور فرناندو سیلوا در حال طرح ریزی یک سورپرایز بزرگ برای پاراگوئه و تمام جهان می‌باشد.

لایحه بیت کوین روز چهارشنبه هفته جاری به کنگره پاراگوئه ارائه می‌شود

لایحه بیت کوین روز چهارشنبه هفته جاری به کنگره پاراگوئه ارائه می‌شود

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

20 تیر 1400

کارلیتوس رخالا، نماینده کنگره پاراگوئه در کنار سناتور فرناندو سیلوا فاکتی روز چهارشنبه هفته جاری لایحه بیت کوین خود را به کنگره این کشور ارائه خواهند کرد. نمایندگان مجلس کشور پاراگوئه، پس از پذیرش بیت کوین در السالوادور به سرعت عزم خود را جزم کرده‌اند تا راهکار منسجمی برای حوزه رمز ارزهای دیجیتال در کشورشان تدوین کنند.

نگاهی به جزییات لایحه بیت کوین نماینده کنگره و سناتور پاراگوئه

کارلیتوس رخالا روز جمعه در توییتی اظهار کرد که آمده است تا پاراگوئه را متحد کند و به همراه فرناندو سیلوا در حال طرح ریزی یک سورپرایز بزرگ برای پاراگوئه و تمام جهان می‌باشد. آقای رخالا هنوز درباره جزئیات این لایحه هیچ توضیح و اطلاعات دقیقی منتشر نکرده است؛ هر چند آن گونه که در گزارش‌ها آمده، عده‌ای از قانون‌ گذاران پاراگوئه‌ای می‌خواهند که بیت کوین در کشورشان مانند السالوادور به عنوان پول قانونی، به رسمیت شناخته شود؛ البته کارلیتوس رخالا در روز ۲۸ ژوئن در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز، پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی در پاراگوئه را غیرممکن دانست.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.