آنچه در این مقاله می خوانیم

مارک اگلینتون، نویسنده کتاب زندگی‌نامه جان مک‌آفی، اظهار کرد که جان مک‌آفی تقریباً تمام ثروت و دارایی خود را صرف خرید املاک و مستغلات عجیب و غریب کرد و به همین علت، در زمان مرگ تقریباً هیچ ثروتی نداشت.

مارک اگلینتون: جان مک‌آفی در اواخر عمر خود تقریباً ورشکسته شده بود

مارک اگلینتون: جان مک‌آفی در اواخر عمر خود تقریباً ورشکسته شده بود

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

28 تیر 1400

چندی پیش جسد جان مک‌ آفی، از پرحاشیه‌ ترین افراد در حوزه فناوری و ارزهای دیجیتال، در حالی در زندان پیدا شد که روزنامه‌ های اسپانیایی علت مرگ او را خودکشی اعلام کردند؛ امروز نیز مارک اگلینتون، نویسنده‌ای که اواخر امسال قرار است کتاب زندگی‌نامه جان مک‌آفی را منتشر کند، به میل آنلاین گفت که جان مک‌آفی در زمان مرگش تقریباً ورشکسته و بی پول شده بود.

نگاهی به صحبت‌های نویسنده زندگی‌نامه مک‌آفی

مارک اگلینتون، نویسنده کتاب زندگی‌نامه مک‌آفی، اظهار کرد که جان مک‌آفی تقریباً تمام ثروت خود را صرف خرید املاک و مستغلات عجیب و غریب کرد و به همین علت در زمان مرگ تقریباً هیچ ثروتی نداشت. مارک اگلینتون که در زمان فراری بودن جان مک‌آفی با وی مصاحبه کرده بود، می‌گوید مک‌آفی حتی قادر به پرداخت هزینه درخواستی برای کتاب زندگی‌نامه‌اش نبود. این نویسنده مدعی شد که مک‌آفی درباره میزان ثروتش در اواخر عمر دروغ می‌گفته و حتی از پرداخت مبلغ کمی که برای بیوگرافی لازم بود، ناتوان بوده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.