آنچه در این مقاله می خوانیم

در راستای اقدامات نظارتی جدید در کره جنوبی، صرافی‌ ها نه تنها نمی‌ توانند از این پس با توکن‌ های خودشان کار کنند، بلکه حتی از کار کردن با کلیه دارایی‌ های صادر شده توسط اعضای خانواده یا اقوام دور مالکان و کارکنان خود نیز منع شده‌ اند.

محدودیت های جدید کره جنوبی در رابطه با صرافی‌ های رمز ارز دیجیتال

محدودیت های جدید کره جنوبی در رابطه با صرافی‌ های رمز ارز دیجیتال

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

29 خرداد 1400

این روزها دولت ها و حکومت های کشورهای مختلف سراسر جهان، سیاست های گوناگونی را در قبال خرید و فروش و بازار رمز ارزهای دیجیتال، اتخاذ کرده اند. برای نمونه چندی پیش کشور هند از احتمال طبقه‌ بندی بیت کوین به عنوان یک دارایی قانونی خبر داد. اما در مقابل، روز گذشته دولت کره ی جنوبی قوانین محدودکننده ی جدیدی را در رابطه با صرافی‌ های رمز ارز دیجیتال وضع نمود.

نگاهی به سیاست های جدید دولت کره جنوبی در قبال صرافی‌ های ارز دیجیتال

در راستای اقدامات نظارتی و محدودکننده جدید در کشور کره جنوبی، صرافی‌ های رمز ارز دیجیتال این کشور از این پس نمی‌ توانند با توکن‌ هایی که خودشان صادر کننده آن هستند، کار کنند. این توکن‌ ها توسط صرافی‌ های رمز ارز دیجیتال منتشر می‌ شوند و معمولاً مزایایی مانند کاهش هزینه ی معاملات و کمیسیون را به مشتریان خود از این طریق ارائه می‌ کنند. اما حالا طبق قوانین جدید، صرافی‌ ها نه تنها نمی‌ توانند از این پس با توکن‌ های خودشان کار کنند، بلکه حتی از کار کردن با کلیه دارایی‌ های صادر شده توسط اعضای خانواده، همسران یا اقوام دور مالکان و کارکنان خود نیز منع شده‌ اند. همچنین لازم به ذکر است که صرافی‌ ها در صورت رعایت نکردن این قوانین جدید، با ۸۸ هزار دلار جریمه و احتمال تعلیق کسب و کارشان روبرو خواهند شد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.