آنچه در این مقاله می خوانیم

جک دورسی، مدیرعامل توییتر در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ میامی در مورد بیت کوین به صحبت پرداخت و علاقه ی خود را به این رمز ارز دیجیتال نشان داد. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی به سخنان کامل مدیرعامل توییتر بیاندازیم.

مدیرعامل توییتر: فکر نمی‌کنم چیزی مهم‌تر از بیت کوین در زندگی من وجود داشته باشد

مدیرعامل توییتر: فکر نمی‌کنم چیزی مهم‌تر از بیت کوین در زندگی من وجود داشته باشد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

15 خرداد 1400

کنفرانس بیت کوین که هر ساله در یکی از شهر های ایالات متحده ی آمریکا برگزار می شود؛ امسال در شهر میامی ایالت فلوریدا آمریکا برگزار شد. یکی از مهمترین افرادی که در این کنفرانس حضور داشت، کسی نیست جز جک دورسی، مدیرعامل توییتر. وی در این مراسم به صحبت درباره ی بیت کوین پرداخت و علاقه ی خود را به این رمز ارز دیجیتال نشان داد.

نگاهی به صحبت های جک دورسی در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱

جک دورسی، مدیرعامل توییتر در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ میامی در مورد بیت کوین اظهار کرد:((بیت کوین قطعا همه چیز را تغییر می‌دهد. فکر نمیکنم چیزی مهمتر از بیت کوین در زندگی من وجود داشته باشد تا بر روی آن کار کنم. قصد دارم تا باقی عمر خود را به افزایش دسترسی بیت کوین برای همگان صرف کنم.)) وی همچنین در ادامه گفت:((اگر در اسکوئر و توییتر نبودم، بر روی بیت کوین کار می‌کردم و اگر بیت کوین نسبت به این دو شرکت کمک بیشتری لازم داشت، آنها را ترک می‌کردم تا به بیت کوین بپیوندم.)) جک دورسی همچنین در مورد سایر رمز ارز های دیجیتال گفت:((سایر کوین‌ ها برایم اهمیتی ندارند.))

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.