آنچه در این مقاله می خوانیم

مدیرعامل کمپانی جنرال موتورز آمریکا، در مصاحبه با خبرگزاری سی‌ ان‌ بی‌ سی اعلام کرد که هیچ چیزی این شرکت را از پذیرش پرداخت بیت کوین باز نخواهد داشت و جنرال موتورز، طبق تقاضای مشتریانش عمل خواهد کرد.

مدیرعامل جنرال موتورز آمریکا خبر داد که این شرکت احتمالاً در آینده پرداخت بیت کوین را بپذیرد

مدیرعامل جنرال موتورز آمریکا خبر داد که این شرکت احتمالاً در آینده پرداخت بیت کوین را بپذیرد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

26 خرداد 1400

این روزها دولت ها و شرکت های مختلف، سیاست های متفاوتی را در قبال رمز ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده اند؛ برای مثال تصویب لایحه تبدیل بیت کوین به پول ملی توسط دولت السالوادور و احتمال پذیرش مجدد بیت کوین توسط کمپانی تسلا؛ حال ساعاتی پیش مدیرعامل کمپانی جنرال موتورز آمریکا، که یکی از بزرگترین شرکت ها و کمپانی های سراسر دنیا می باشد، از احتمال پذیرش پرداخت بیت کوین در آینده توسط این شرکت، خبر داد.

نگاهی به مصاحبه ی مری بارا

مری بارا، مدیرعامل کمپانی جنرال موتورز آمریکا، در مصاحبه با خبرگزاری سی‌ ان‌ بی‌ سی آمریکا اعلام کرد که هیچ چیزی این شرکت را از پذیرش پرداخت بیت کوین باز نخواهد داشت و جنرال موتورز، طبق تقاضای مشتریانش عمل خواهد کرد. وی همچنین اظهار کرد که جنرال موتورز علاقه دارد تجربه خرید و مالکیت را برای مشتریان خود تا حد امکان ساده کند. لازم به ذکر است که مری بارا، پس از خرید ۱.۵ میلیارد دلاری بیت کوین توسط کمپانی تسلا، گفته بود که شرکتش پذیرش بیت کوین را ارزیابی خواهد کرد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.