آنچه در این مقاله می خوانیم

مایکل سایلور، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی در مصاحبه روز گذشته‌اش با اسون هنریخ اظهار کرد که خرید ارز دیجیتال دوج کوین، همانند رفتن به لاس وگاس و قمار کردن بر سر پول‌ در کازینوها می‌ باشد.

مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی: خرید دوج کوین مانند قمار کردن در لاس وگاس است

مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی: خرید دوج کوین مانند قمار کردن در لاس وگاس است

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

14 تیر 1400

مایکل سایلور، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی، خرید ارز دیجیتال دوج کوین را به بازی کردن رولت روسی تشبیه کرده است؛ مایکل سایلور در مصاحبه روز گذشته‌اش با اسون هنریخ، اظهار کرد که خرید دوج کوین همانند رفتن به لاس وگاس و قمار کردن بر سر پول‌ می‌باشد؛ البته مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی در ادامه صحبت های خود عنوان کرد که این کار را غیر اخلاقی نمی‌داند و تا وقتی که با خرید دوج کوین دست به قمار می‌زنید، اگر خود و خانواده‌ خود را در معرض فقر و بدبختی قرار ندهید، مشکلی به وجود نخواهد آمد.

نگاهی دقیق به مصاحبه ی مایکل سایلور با اسون هنریخ

مایکل سایلور در این مصاحبه اظهار کرد که برعکس دوج کوین، اگر شما پول خود را در یک ارز دیجیتال یا کمپانی آینده‌دار پس‌انداز کنید، دست به یک سرمایه‌گذاری پرسود زده‌اید. مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی در ادامه مصاحبه، به ریسک‌ های نظارتی اشاره کرده است و ابراز کرد که صرافی‌ ها و پلتفرم‌ های غیرمتمرکز احتمالاً در نوک پیکان حملات قانونی و نظارتی قرار خواهد گرفت. مایکل سایلور همچنین معتقد است که استیبل کوین‌ هایی همانند تتر، تهدید مستقیمی برای رمز ارزهای دیجیتال بانک‌ های مرکزی محسوب می‌شوند و از این رو تحمل نخواهند شد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.