آنچه در این مقاله می خوانیم

یونی آسیا، مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ای‌تورو که با نام تجاری eToro شناخته می شود، در گفت‌ و‌ گو با روزنامه فایننشال تایمز اظهار کرد که ما شاهد افزایش قابل توجه علاقه سرمایه‌ گذاران و معامله‌ گران خرد به بازار رمز ارزهای دیجیتال هستیم.

مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ای‌تورو: رمز ارزهای دیجیتال آمده‌ اند که بمانند

مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ای‌تورو: رمز ارزهای دیجیتال آمده‌ اند که بمانند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

9 تیر 1400

یونی آسیا، مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ای‌تورو که با نام تجاری eToro شناخته می شود، در گفت‌ و‌ گو با روزنامه فایننشال تایمز درباره افزایش نظارت از سوی نهادهای تنظیم کننده بازار اظهار کرد:

ما شاهد افزایش قابل توجه علاقه سرمایه‌ گذاران و معامله‌ گران خرد به بازار رمز ارزهای دیجیتال هستیم. هنگامی که چنین رشدی به وجود می‌ آید و سرمایه‌ گذاران خرد افزایش می‌ یابند، باید انتظار داشته باشیم که نهادهای نظارتی نیز به دقت بازار رمز ارزهای دیجیتال را زیر نظر بگیرند.

یونی آسیا، مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ای‌تورو

نگاهی به ادامه صحبت های یونی آسیا در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز

مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ای‌تورو همچنین معتقد است که مهم‌ ترین مسئله درباره ناظران و تنظیم کنندگان، این است که آن‌ ها باید رمز ارزهای دیجیتال را درک کنند و متوجه شوند که رمز ارزهای دیجیتال آمده‌ اند که بمانند. یونی آسیا همچنین معتقد است که در کنار تنظیم کنندگان بازار کریپتو، معامله‌ گران هم باید نسبت به رمز ارزهای دیجیتال آگاه باشند و در برابر خطرات احتمالی آن ها، مانند عدم پایداری بهای دارایی‌ ها، هوشمندانه عمل کنند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.