آنچه در این مقاله می خوانیم

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اظهار کرد که بانک‌ های مرکزی و دولت‌ ها، به کلاس‌ های جدیدی از دارایی‌ های قابل اتکا برای پشتوانه ارزهای ملی خود نیاز دارند که بیت کوین یکی از این دارایی‌ ها محسوب می‌ شود.

مدیرعامل گلکسی دیجیتال: بیت کوین می‌ تواند پشتوانه ارزهای ملی کشورها باشد

مدیرعامل گلکسی دیجیتال: بیت کوین می‌ تواند پشتوانه ارزهای ملی کشورها باشد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

5 تیر 1400

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال در گفتگو با تلویزیون بلومبرگ گفته است که در یک استراتژی بلند مدت، بیت کوین به طلا ارجحیت دارد، چرا که با طلا از نظر کلان هم سو ایت، اما باید به یاد داشت که بیت کوین کماکان در مراحل اولیه پذیرفته شدن می باشد.

نگاهی به ادامه صحبت های مایک نووگراتز

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال همچنین معتقد است که بانک‌ های مرکزی و دولت‌ ها، به کلاس‌ های جدیدی از دارایی‌ های قابل اتکا برای پشتوانه ارزهای ملی خود نیاز دارند که بیت کوین یکی از این دارایی‌ ها محسوب می‌ شود. مایک نووگراتز در ادامه اظهار کرد که رمز ارزهای دیجیتال را نوعی دارایی مشهود مانند املاک و مستغلات، طلا و سهام می‌ داند. مدیرعامل گلکسی دیجیتال در پایان صحبت های خود، ضمن اشاره به نقش بیت کوین و آلت کوین‌ ها در آینده ی بخش کلان اقتصاد، عنوان کرد که با این وصف، آلت کوین‌ ها همچنان نوعی سرمایه‌ گذاری خطرپذیر و پرریسک خواهند بود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.