آنچه در این مقاله می خوانیم

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اظهار کرد که اخبار چین در رابطه با ارزهای دیجیتال خوب نیست. شی جین پینگ یک رهبر مستبد است که می‌ خواهد بر همه چیز تسلط داشته باشد و بیت کوین مخالف با استبداد است.

مدیرعامل گلکسی دیجیتال: سخت‌گیری دولت چین بر بیت کوین پس از مدتی بی‌ تأثیر خواهد شد

مدیرعامل گلکسی دیجیتال: سخت‌گیری دولت چین بر بیت کوین پس از مدتی بی‌ تأثیر خواهد شد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

4 تیر 1400

چندی پیش دولت چین، سیاست ها و محدودیت های سختگیرانه جدیدی را در قبال رمز ارزهای دیجیتال و استخراج آن ها در سراسر چین اتخاذ نمود که موجب تأثیر منفی بر قیمت رمز ارزهای دیجیتال، علی الخصوص بیت کوین شد تا جایی که روز گذشته دولت چین سرکوب رمز ارزهای دیجیتال از طریق بانک‌ ها را آغاز کرد. اما مدیرعامل گلکسی دیجیتال در اظهار نظری جالب در توییتر خود، اعلام کرد که به زودی این سختگیری ها بر بیت کوین بی تأثیر می شود.

نگاهی دقیق به صحبت های مایک نووگراتز

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال، اخیراً در توییتر، نظر خود را در مورد سخت گیری‌ های دولت چین بر بیت کوین و سایر رمز ارزهای دیجیتال اینگونه بیان کرده است:

اخبار چین در رابطه با رمز ارزهای دیجیتال خوب نیست. شی جین پینگ یک رهبر مستبد است که می‌ خواهد بر همه چیز تسلط داشته باشد. بیت کوین مخالف با استبداد است. شهروندان چینی همیشه راهی برای انتقال دارایی خود به خارج از این سیستم پیدا می‌ کنند، اما دولت چین این کار را سخت‌ تر می‌ کند. اندکی طول می‌ کشد تا این سرکوب بی‌ تأثیر شود. ایمان خود را از دست ندهید.

مایک نووگراتز،مدیرعامل گلکسی دیجیتال

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.