آنچه در این مقاله می خوانیم

دیوید شوارتز با اشاره به ماجرای مسدود شدن تراکنش‌ها برای مشتریان بانک بارکلیز به مقصد صرافی بایننس اظهار کرد که این دولت‌ها هستند بانک‌ها را مسئول می‌دانند و آن‌ها را مجبور به داشتن چنین سیاست‌های پوچی می‌کنند.

مدیر ارشد فناوری ریپل: مقصر مسدود شدن تراکنش‌های مشتریان بارکلیز به بایننس دولت است

مدیر ارشد فناوری ریپل: مقصر مسدود شدن تراکنش‌های مشتریان بارکلیز به بایننس دولت است

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

23 تیر 1400

چند روز قبل بانک بارکلیز بریتانیا به مشتریان خود اعلام کرد که پرداخت‌‌ ها از طریق کارت‌ های اعتباری و بدهی، به مقصد صرافی بایننس را تا اطلاع ثانوی متوقف می‌کند؛ در ادامه این بانک در پیامی به کاربران اعلام کرد که این اقدام با هدف کمک به حفظ امنیت پول‌ های مشتریان انجام می‌شود. اما حالا دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل با اشاره به ماجرای مسدود شدن تراکنش‌ها برای مشتریان بانک بریتانیایی بارکلیز به مقصد صرافی بایننس اظهار کرد:

مؤسسات مالی باید از جلوگیری خودسرانه تراکنش‌ها منع شوند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل

نگاهی به ادامه صحبت‌های دیوید شوارتز

مدیر ارشد فناوری ریپل معتقد است که دولت‌ها کاری کرده‌اند که پرهیز از کار کردن با واسطه‌ها بسیار دشوار می‌باشد. دیوید شوارتز در جریان این رویدادها بانک بارکلیز بریتانیا و صرافی بایننس را مقصر نمی‌داند و در انتهای صحبت‌های خود عنوان کرد:

این موضوع تقصیر بانک‌ها نیست؛ آن‌ها ترجیح می‌دهند مسئولیتی بر عهده‌شان نباشد. این دولت‌ها هستند که بانک‌ها را مسئول می‌دانند و آن‌ها را مجبور به داشتن چنین سیاست‌های پوچی می‌کنند.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.