آنچه در این مقاله می خوانیم

جیم بیانکو، مدیرعامل موسسه پژوهشی بیانکو، در مصاحبه با سی‌ ان‌ بی‌ سی به صحبت در رابطه با آینده ی ارز دیجیتال علی الخصوص اتریوم پرداخته است. در این مقاله نگاهی دقیق تر به صحبت های وی در این باره و همچنین نوسانات بازار ارزهای دیجیتال می اندازیم.

مدیر عامل موسسه پژوهشی بیانکو: اتریوم جای زیادی برای پیشرفت دارد

مدیر عامل موسسه پژوهشی بیانکو: اتریوم جای زیادی برای پیشرفت دارد

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

9 خرداد 1400

همزمان با نوسانات هفته های اخیر بازار رمز ارز های دیجیتال، شاهد اضهار نظر های گوناگونی از سوی افراد اقتصاد دان و سیاست مدار، در رابطه با آینده ی ارز های دیجیتال هستیم که باعث افزایش نگرانی و تصمیمات هیجانی در بین سرمایه گذاران و فعالان این بازار شده است. در میان این نظرات، مدیر عامل موسسه پژوهشی بیانکو در مصاحبه ای، به صحبت در رابطه با آینده ی ارز دیجیتال علی الخصوص اتریوم پرداخته است.

جزییات سخنان جیم بیانکو رابطه با آینده ی اتریوم و سایر رمزارز ها

جیم بیانکو، مدیر عامل موسسه پژوهشی بیانکو، در مصاحبه با خبرگزاری سی‌ ان‌ بی‌ سی اذعان داشت که پتانسیل رشد اقتصادی ارزهای دیجیتال بسیار بالا است هر قدر که زمان می‌گذرد، ارز های دیجیتالی همچون اتریوم دچار پیشرفت های بیشتری خواهند شد. جیم بیانکو در حالی صحبت از این سخنان به میان آورده است که از چهار سال پیش به سرمایه‌ گذاری به روی رمز ارز های دیجیتال روی آورده است؛ اما در سبد سرمایه وی خبری از بیت کوین نمی باشد. وی همچنین به نوسان‌ های شدید قیمت ارز های دیجیتال در هفته های اخیر اشاره کرد و گفت:((کسانی که وارد این فضا می‌شوند باید با این فراز و نشیب‌ها کنار بیایند)). مدیر عامل موسسه پژوهشی بیانکو خاطر نشان کرد، زمانی که مرحله ی پذیرش دارایی‌ ها و رمز ارز های دیجیتال به سرانجام برسد؛ ریسک و پاداش سرمایه‌ گذاری در این فضا کمتر شده و شدت نوسان‌ ها نیز کاهش می‌یابد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.