آنچه در این مقاله می خوانیم

مدیرعامل شرکت گلکسی بر این باور است که نوسانات اخیر بیت کوین هر چقدر هم شدید باشد نمی‌تواند این ارز قدیمی بازار کریپتو را شکست دهد .

مدیر عامل گلکسی؛ بیت کوین به زیر ۳۸ هزار دلار سقوط نخواهد کرد.

مدیر عامل گلکسی؛ بیت کوین به زیر ۳۸ هزار دلار سقوط نخواهد کرد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

18 دی 1400

مدیر عامل شرکت گلکسی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که نوسانات بیت کوین هر چقدر هم شدید باشد نمی‌تواند این ارز قدیمی بازار کریپتو را شکست دهد .

حمایت سنگین بیت کوین در 38 هزر دلار

وی بر این باور است که بیت کوین از ۳۸ هزار دلار پایین تر سقوط نخواهد کرد این در حالی است که مایک نووگراتز چند هفته پیش اعلام کرده بود که بیت کوین زیر ۴۲ هزار دلار سقوط نخواهد کرد و محدوده حمایت این ارز را ۴۲ هزار دلار تخمین زده بود وی در آن زمان ادعا می‌کرد که بعید است  بیت کوین به زیر ۴۲ هزار دلار سقوط کند ولی با افزایش شاخص ترس و طمع بازار نرخ رشد بیت کوین به زیر ۴۲ هزار دلار سقوط کرده و همچنان شرایط فعلی بازار نشانی از رشد این ارز قدیمی ارزهای دیجیتال را نمی دهد.

روند نزولی شاخص کل

 روند نزولی اخیر قیمت بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال از نظر نووگراتز مدیرعامل گلکسی دیجیتال یک روند  اصلاحاتی است وی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که هیچ وقت نگران رشد و یا سقوط این ارز نمی باشد چرا که تقاضای نهادهای دولتی و غیر دولتی برای خرید این ارز در حال حاضر بسیار زیاد است.

سقوط بیت کوین

 وی افزود در حال حاضر سقوط بیت کوین بسیار دور از انتظار است. این درحالی است که افزایش شاخص ترس و کاهش شاخص تسلط بیت کوین در بازار کریپتو بنا بر گفته بسیاری از تحلیلگران می‎تواند نشان از سقوط این ارز بازار دیجیتال باشد.

مدیر عامل گلکسی معتقد است که این فقط یک عقب نشینی ساده است و تنها اصلاحات جزئی در جهت  بسترسازی لازم برای صعود بلند مدت این ارز است وی ادعا می‌کند که بیت کوین دستاوردهای درخشانی در سال ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ داشته است و نباید فراموش کرد که این ارز در کوتاه مدت توانسته است قیمت های بسیار شگفت انگیزی را در کارنامه‌ی خود ثبت کند.

تاثیرگذاری شرایط محیطی بر روند نزولی بیت کوین

قیمت فعلی بیت کوین در حال حاضر طبق گفته بسیاری از تحلیلگران ناشی از شرایط محیطی است چرا که تصمیمات اخیر برخی از کشورها و سیاستمداران به روند اقتصادی این ارز قدیمی بازار دیجیتال بسیار تاثیرات مخربی گذاشته است ممنوعیت فروش ارزهای دیجیتال در کشور بزرگی مانند چین تنها یک مورد از هزار مورد فشار وارده بر بازار اقتصادی ارزهای دیجیتال می باشد

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.