آنچه در این مقاله می خوانیم

میلیاردر مشهور مکزیک در یک پیام تبریک کریسمس گفت که روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید و از دلار و یورو پرهیز کنید.

میلیاردر مشهور مکزیکی : بیت کوین بخر

میلیاردر مشهور مکزیکی : بیت کوین بخر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

8 دی 1400

میلیاردر مشهور مکزیک در یک پیام تبریک کریسمس گفت که روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید و از دلار و یورو پرهیز کنید.

فیات یک پول کاغذی دروغین است

 سومین میلیاردر مشهور و ثروتمند مکزیک به مردم توصیه کرده که از ارزها و فیات هایی مانند: دلار و یورو استفاده نکنند و در بیت کوین سرمایه گذاری انجام دهند وی با نامیدن فیات به عنوان یک پول جعلی ساخته شده از کاغذ که تنها یک دروغ برای کلاهبرداری اقتصادی بانک مرکزی است از کاربران خواسته است از فیات دوری کنند وی فیات را یک ابزار برای محدود کردن معرفی کرده است .

در بیت کوین سرمایه گذاری کنید

ریکاردو سالیناس پلیگو سرمایه گذاری در بیت کوین را پیشنهاد می‌کند و می‎گوید از پول فیات اجتناب کنید وی در روز جمعه ویدیوی در توییتر خود منتشر کرده بود که در جهت تبریک به مردم و دنبال کنندگان خود  توصیه‌هایی در مورد سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال به مردم کرده بود این در حالی است که شاخص ترس از سرمایه گذاری در بازار ارز در حال افزایش است و بیت کوین در هفته های آخر سال ۲۰۲۱ در کانال نزولی خود قرار گرفته و همچنان در حال نوسان است.

کمپانی سالیناس و بیت کوین

سالیناس مؤسس و رئیس گروه سالیناس است این کمپانی مجموعه از شرکت های چند رسانه ای و خدمات مالی و همچنین فروشگاه های خرده فروشی است. طبق فهرست میلیادرهای فوربس دارایی خالص او در حال حاضر ۱3 میلیاردر دلار است

سه توصیه ثروتمند مشهور مکزیکی به مردم

سه توصیه بسیار مهم وی برای مردم این است که یک از پول فیات مانند: دلار و یورو و تمام پول‌های که به نوعی به بانک مرکزی ختم میشوند دوری کنید چرا که این پول ها داستانی بیش نیستند وی پول های کاغذی را یک دروغ کاغذی خطاب کرده‎ است و می‌گوید نباید به به آنها اطمینان کرد. دومین توصیه این ثروتمند مکزیکی برای مردم سرمایه گذاری در بیت کوین است و سومین توصیه وی نترس بودن و با اراده حرکت کردن در این بازار سرمایه می‌باشد او به هواداران خود گفت بدون ترس در بازار اقتصادی قدم بردارید.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.