آنچه در این مقاله می خوانیم

برایان نلسون، نامزد جو بایدن برای معاونت وزارت خزانه‌ داری ایالات متحده آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی، اظهار داشت که قوانین مبارزه با پولشویی مصوب سال ۲۰۲۰ کنگره آمریکا، قابلیت اجرا برای هر نوع ارزی را دارد.

نامزد معاونت وزارت خزانه‌ داری آمریکا، اولویتش را اجرای مقررات مرتبط با ارز دیجیتال اعلام کرد

نامزد معاونت وزارت خزانه‌ داری آمریکا، اولویتش را اجرای مقررات مرتبط با ارز دیجیتال اعلام کرد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

6 تیر 1400

برایان نلسون، نامزد جو بایدن برای معاونت وزارت خزانه‌ داری ایالات متحده آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی، در جلسه استماع مجلس سنا عنوان کرد که در صورت انتخاب شدن برای این سمت، یکی از اولویت‌ های اصلی او اجرای مقررات جدید مرتبط با رمز ارزهای دیجیتال خواهد بود.

نگاهی به صحبت ها و برنامه های برایان نلسون برای معاونت وزارت خزانه‌ داری

برایان نلسون اظهار داشت که قوانین مبارزه با پولشویی مصوب سال ۲۰۲۰ کنگره آمریکا، قابلیت اجرا برای هر نوع ارزی را دارد و او در صورت کسب سمت معاونت وزارت خزانه‌ داری، اجرای این قانون و مقررات جدید پیرامون رمز ارزهای دیجیتال را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد. لازم به ذکر است که منظور برایان نلسون از مقررات جدید پیرامون رمز ارزهای دیجیتال، پیشنهاد شبکه مقابله با جرائم مالی است که خواهان قرار گرفتن دارایی‌ های دیجیتال تحت محدودیت‌ های ضد پولشویی و تأمین مالی تروریسم بود. همچنین ماه گذشته اداره درآمد داخلی ایالات متحده آمریکا، خواهان آن شد که صرافی‌ های رمز ارز دیجیتال، تمامی تراکنش‌ های بیش از ۱۰ هزار دلار را به این نهاد گزارش دهند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.