آنچه در این مقاله می خوانیم

سیلبرت، بنیان‌گذار و مؤسس دیجیتال کارنسی گروپ، در مصاحبه ی اخیر خود ارزش کنونی دوج کوین را غیر واقعی دانست. این در حالی است که چندی پیش، رومن پلرین نیز از توجه بیش از اندازه به دوج کوین انتقاد کرده بود.

نظر بنیان‌گذار دیجیتال کارنسی گروپ در رابطه با ارزش بازار دوج کوین

نظر بنیان‌گذار دیجیتال کارنسی گروپ در رابطه با ارزش بازار دوج کوین

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

11 خرداد 1400

سقوط ارزش تعداد کثیری از رمز ارز های دیجیتال در نوسانات هفته های اخیر بازار کریپتو، باعث به وجود آمدن اختلاف نظر های بسیاری در میان تحلیل گران و معامله گران این بازار جذاب، شده است. یکی از موضوع های مورد بحث میان سرمایه گذاران در این بازار، ارزش واقعی میم کوین ها می باشد؛ یکی از محبوب ترین این میم کوین ها دوج کوین است که همواره با توییت ها و اظهار نظر های جنجالی بنیان گذار آن یعنی ایلان ماسک (مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس) مورد انتقاد سایرین قرار گرفته است.

نگاهی به صحبت های اخیر سیلبرت درباره دوج کوین

سیلبرت، بنیان‌ گذار و مؤسس دیجیتال کارنسی گروپ، در مصاحبه ی اخیر خود ارزش کنونی دوج کوین را غیر واقعی دانست و پیش‌ بینی نمود که ارزش بازار دوج کوین به محدوده ی زیر یک میلیارد دلار باز خواهد گشت. وی در ادامه صحبت های خود به این نکته اشاره کرد که دوج کوین از صحنه ی بازار رمز ارز های دیجیتال به طور کامل محو نخواهد شد و صرفا ارزش واقعی این دوج کوین را در زمان حاضر، غیر واقعی دانست. وی همچنین در ادامه ی صحبت های خود افزود:((بسیار مشتاق هستم ببینم که دوج کوین در آینده به کجا خواهد رسید.)) سیلبرت در حالی این اظهارات را عنوان کرده است که قیمت هر واحد از دوج کوین، تنها طی سه هفته گذشته بیش از ۵۰ درصد افت کرده است. چندی پیش نیز انتقاد رومن پلرین از توجه بیش از حد به دوج کوین، مورد توجه سرمایه گذاران بازار کریپتو قرار گرفته بود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.