آنچه در این مقاله می خوانیم

آلت کوین‌ ها در رشد ۵.۲ درصدی ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در شبانه روز گذشته، نقش چشمگیری داشتند و بیشترین رشد مربوط به کاردانو می باشد که قیمت آن با رشدی ۸.۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۱.۴۲ دلار رسیده است.

نقش چشمگیر آلت کوین‌ ها در بازار صعودی ۲۴ ساعت گذشته

نقش چشمگیر آلت کوین‌ ها در بازار صعودی ۲۴ ساعت گذشته

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

13 تیر 1400

آلت کوین‌ ها در رشد صعودی ۵.۲ درصدی ارزش کل بازار رمز ارزهای دیجیتال در شبانه روز گذشته، نقش چشمگیری داشتند. بعد از آن که گری‌ اسکیل، کاردانو را به پرتفوی صندوق خود افزود، قیمت این رمز ارز دیجیتال با رشدی ۸.۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۱.۴۲ دلار رسید.

نگاهی به سایر آلت کوین ها در ۲۴ ساعت گذشته

پس از کاردانو، ارز دیجیتال اتریوم به عنوان دومین رمز ارز دیجیتال برتر بازار کریپتو نیز، با رشدی ۷.۴۱ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته، اکنون با قیمت ۲,۲۳۰ دلار در حال معامله می باشد. بهای اتریوم هم اکنون کمی بالاتر از نصف قیمت این ارز دیجیتال در اوج قیمتی ۱۱ ماه مه سال جاری میلادی قرار دارد؛ این رشد قیمت چشمگیر اتریوم در شبانه روز گذشته را می‌ توان به تصمیم اسکای بریج کپیتال، برای راه‌ اندازی صندوق اتریوم مربوط دانست. همچنین توکن اینترنت کامپیوتر دفینیتی نیز در شبانه روز گذشته، با افزایش ۸.۴ درصدی قیمت همراه شد و اکنون با قیمت ۴۶.۷۰ دلار در حال مبادله می‌ باشد. لازم به ذکر است که بیشترین رشد قیمت در بیت ۲۰ رمز ارز دیجیتال بازار طی ۲۴ ساعت گذشته، متعلق به اتریوم کلاسیک می باشد؛ اتریوم کلاسیک با رشدی ۱۱.۲۸ درصدی، توانسته به محدوده قیمتی ۵۷.۴۳ دلار در هر واحد برسد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.